Vienkārši un kārdinoši – “Bounty” kūka bez cepšanas. + Vēl pieci interesanti deserti!

26-03-2024

Ekrānuzņēmums

Jūs aukstasinīgi iet garām saldumu stendiem lielveikalā, tiklīdz mēģināsiet pagatavot “Bounty” mājās. Šī laiskā kūka bez cepšanas aizraus ar savu spilgto kokosriekstu-šokolādes garšu, kā arī vienkāršāko recepti.

Lai šāds kārums patiešām atgādinātu populāro batoniņu garšu, pagatavojiet biezpiena krēmu pēc īpašas receptes. Cukura vai pūdercukura vietā tam pievienojiet kokosriekstu skaidiņas un kondensēto pienu. Tieši tās būs atbildīgas par kāruma saldumu un veikala desertam līdzīgo garšu.
Kā pagatavot “Bounty” (slinko kūku bez cepšanas)

Šīs kūkas pamatni pagatavo 2 minūtēs.

Ja jums ir blenderis, nepieciešamas 60 sekundes.

Ja jums nav šādas ierīces, ņemiet plastmasas maisiņu. Ievietojiet tajā šokolādes cepumus. Un pēc tam ar rullīti to sasmalcina līdz viendabīgai drupai.
Sastāvdaļas

Kakao cepumi 350 g

Jogurts 250 g

Kondensētais piens 5 ēdamkarotes

Biezpiens 300 g

Kokosa skaidiņas 40 g

Citronu sula 1 ēdamkarote

Melnā šokolāde 90 g

Saldais krējums 100 mlPagatavošana

Pagatavojiet deserta pamatni. Sagatavojiet šokolādes cepumus. Ielieciet tos blendera traukā. Sasmalciniet cepumus. Ielieciet dziļā bļodā.

Sasmalcinātajiem cepumiem uzlej grieķu jogurtu. Pievieno 2 ēdamkarotes iebiezināta piena. Rūpīgi samaisa visas sastāvdaļas, līdz iegūst viendabīgu masu.

Krēma pagatavošana. Atsevišķā traukā ielieciet biezpienu. Ieber tajā kokosriekstu skaidiņas. Pievieno atlikušo kondensēto pienu.

Sajauktajām sastāvdaļām ielej svaigi spiestu citrona sulu. Visu saputo ar iegremdējamo blenderi līdz viendabīgai konsistencei.

Sagatavojiet glazūru. Tumšo šokolādi salauž gabaliņos. Izkausē to ūdens peldē. Šokolādei pievieno krējumu ar 15 % tauku saturu. Visu samaisa līdz viendabīgai masai.Salikt desertu. Uz šķīvja uzliek 16-18 cm diametra cepšanas riņķi. Kā pirmo kārtu ieliek tajā šokolādes cepumu maisījumu. Uzmanīgi izlīdzina.

Tad uz pamatnes uzklājiet biezpiena krēmu. To vienmērīgi izlīdzina. Pār visu pārkaisa šokolādes glazūru. Izlīdziniet un nosūtiet kūku uz 6 stundām ledusskapī.

Visgrūtāk, gatavojot šādu kokosriekstu kārumu, ir nogaidīt, līdz šokolādes glazūra ir pilnībā sastingusi un krēms ir nostabilizējies. Kad tas ir noticis, var uzreiz sākt ēst šādu apburošu desertu.

IZMĒĢINI ARĪ ŠĪS RECEPTES!

Maiga un garda banānu tortīte pusstundas laikā. Bez cepšanas!

Šokolādes kūka ar banāniem. + Vēl piecas receptes bez cepšanas!

Pašgatavotas “Bounty” konfektes. Ļoti vienkārša recepte

Šokolādes kūka ar banāniem. + Vēl piecas receptes bez cepšanas!

FOTORECEPTE. Pašgatavotas kokosriekstu bumbiņas – gardākas nekā “Rafaello”!