Veselības horoskops FEBRUĀRIM visām zodiaka zīmēm

05-02-2024

Ekrānuzņēmums

Sākoties Pūķa gadam, enerģija kļūst aktīvāka, kas rada labvēlīgus apstākļus veselības uzlabošanai un noderīgu pārmaiņu veikšanai ierastajā dzīvesveidā.

Astroloģe un gaišreģe Kažeta Ahmetžanova ir sniegusi vērtīgus padomus katrai zodiaka zīmei, lai palīdzētu visiem zodiaka apļa pārstāvjiem rūpēties par savu labsajūtu.

Auns (21. marts – 19. aprīlis)

Februāris Aunam – laiks pārskatīt dienas režīmu. Neregulārs režīms var izraisīt ēšanas un miega traucējumus, kas ietekmēs enerģijas līmeni un aizkaitināmību. Ieteicams ievērot atpūtas režīmu, tostarp īsus pārtraukumus un pietiekamu miegu.

Vērsis (20. aprīlis – 20. maijs)

Vēršiem februārī ir svarīgi saglabāt imunitāti. Izvairies apmeklēt pārpildītas vietas, seko līdzi temperatūrai un ģērbies siltāk. Vitamīniem bagāta uztura lietošana palīdz stiprināt organismu un novērst slimības.

Dvīņi (22. maijs – 21. jūnijs)

Mērenas fiziskās aktivitātes palīdzēs uzlabot Dvīņu pašsajūtu. Mazkustīgs dzīvesveids var ietekmēt ne tikai tavu figūru, bet arī garīgo stāvokli. Ieteicams ieviest rīta un pusdienu vingrošanu, kā arī pēc darba pavadīt laiku svaigā gaisā.Vēzis (22. jūnijs – 22. jūlijs)

Februārī Vēžiem būs jāapgūst pareiza uztura māksla. Izvairieties no treknām mērcēm, ātrās ēdināšanas un saldiem konditorejas izstrādājumiem. Aizstājiet tos ar vieglākām alternatīvām un iekļaujiet uzturā vairāk dārzeņu un zaļumu.

Lauva (23. jūlijs – 22. augusts)

Februārī var palielināties Lauvu meteoroloģiskā atkarība. Samazini kofeīna un sāls patēriņu, seko līdzi savam uzturam un izvairies no ilgstošām bada lēkmēm. Centies dzert daudz siltu šķidrumu.

Jaunava (23. augusts – 22. septembris)

Labākā prakse Jaunavām februārī ir profilaktiskas pārbaudes pie ārsta. Apmeklē gastroenterologu un kardiologu, lai pilnībā izprastu sava organisma stāvokli un ievērotu visus ieteikumus.

Svari (23. septembris – 22. oktobris)

Lai izvairītos no ziemas drūzmēšanās, Svariem ieteicams biežāk baudīt siltumu. Labu garastāvokli palīdzēs uzturēt hamama, spa centra vai pirts apmeklējums, kā arī dažādu sildošu dzērienu lietošana.

Skorpions (23. oktobris – 21. novembris)

Februārī pievērs uzmanību savam garīgajam stāvoklim. Spēcīgs nogurums un zema koncentrēšanās spēja var būt saistīta ar neatrisinātiem emocionāliem jautājumiem. Apmeklē psihologu, lai atrisinātu vecas aizvainojumus un raizes.

Strēlnieks (22. novembris – 21. decembris)

Gremošanas traucējumi var ietekmēt tavu ādu. Samazini kofeīna un sāls patēriņu un pievērs uzmanību savam uzturam. Veselības uzturēšanai var palīdzēt atslodzes dienas un kopšanas kosmētika.

Mežāzis (22. decembris – 19. janvāris)

Mežāžiem skaistuma un veselības atslēga ir fiziskās aktivitātes. Iekļaujiet savā ikdienas rutīnā jogu, pilates un stiepšanos. Tas ne tikai nostiprinās jūsu ķermeni, bet arī pozitīvi ietekmēs jūsu vispārējo veselību.

Ūdensvīrs (20. janvāris – 18. februāris)

Februārī Ūdensvīra enerģija ir visaugstākā līmenī. Izmantojiet šo mēnesi sportam un pašattīstībai. Plānojiet kursus un nodarbības, kas sniegs jums jaunas zināšanas un pieredzi.Zivis (19. februāris – 20. marts)

Zivīm februārī vajadzētu pievērst uzmanību savu kaulu un locītavu stāvoklim. Apmeklē zobārstu, podologu un traumatologu, lai novērstu problēmas. Stājas vingrinājumi un vitamīnu kompleksi palīdzēs uzturēt tavu ķermeni labā formā.

loading...