Veiksmīgo stundu un dienu horoskops katrai zodiaka zīmei

17-08-2020

SKORPIONS
skorpions
Piektdien pēc pulksten 16 vajadzētu atrisināt jautājumus, kas saistīti ar uzņēmējdarbību un biznesu. Ja esi nolēmis ņemt kredītu vai noformēt apdrošināšanu, zvaigznes palīdzēs atrisināt šos jautājumus.

Veiksmīgajās stundās iespējams gūt lielu laimestu, tāpēc nebaidies riskēt, tomēr nepārkāp veselā saprāta robežas.

Labvēlīgs brīdis, lai parūpētos par savu ārieni.STRĒLNIEKS
strelnieks
Piektdiena pēc pusdienas laika un sestdiena līdz 6 rītā – labs laiks, lai iegādātos biļetes tāliem braucieniem vai ceļojumiem. Visas bērnu audzināšanas metodes būs veiksmīgas un rezultatīvas.

Darbi jāveic nepiespiežoties, viegli – un tas izdosies, ja iekļausies veiksmīgajās stundās.MEŽĀZIS
mezazis
Visa sestdiena šai zīmei piemērota svarīgu lēmumu pieņemšanai. Visi mērķi, kurus vēlies sasniegt, kļūs tuvāki un sniegs negaidītus rezultātus.

Svarīgu darbu plānošana būs veiksmīga tikai tad, ja pārdomāsi visus veicamos soļus. Ja plāno tikšanos, nevajag to atlikt pārāk ilgi.

ŪDENSVĪRS
udensvirs
Sākot ar vēlu sestdienas vakaru un līdz svētdienas pirmajai pusei ir labs laiks, lai tiktos ar draugiem, atrisinātu sarežģītus uzdevumus un likt lietā praktisku maģiju.

Šajā laikā lieliski darbojas intuīcija, tāpēc noteikti vajadzētu uz to paļauties. Ļoti piemērots laiks, lai gūtu motivāciju un pašizglītotos.

ZIVIS
zivis
Visu svētdienu Zivis var veltīt, lai atslābinātos, atpūstos un nodarbotos ar sevis sakopšanu. Visus nedēļā iztērētos spēkus var atjaunot meditējot vai baudot dabu.

Romantisks vakars ar vieglu maltīti būs patīkams dienas noslēgums. Labs laiks rezultātu apkopošanai.

Avots: “Clubber”

Lasīt tālāk: 1 2 3
loading...