Vecmāmiņas slepenais ierocis vīrusu sezonai. Noskaidrojam, vai tiešām palīdz + receptes!

04-02-2020

Vecmāmiņas slepenais ierocis pret saaukstēšanos kopš senatnes bijusi vistas zupa. Un arī zinātnieki uzskata, ka porcija vistas gaļas zupas var mazināt plaušu iekaisumu. Tiek uzskatīts, ka vistas gaļas zupa mazina balto asinsķermenīšu aktivitāti, kas iespējami izraisījuši iekaisumu.

Vistas zupa ir ne tikai nomierinoša un viegli sagremojama, bet satur cisteīnu — savienojumu, kas palīdz mazināt gļotas un novērš aizsprostojumu bronhos.

VISTAS ZUPAS RECEPTES

Saaukstējies? Vistas zupiņa ar olu – omītes labākās zāles

Siera zupa ar vistas fileju un ķiploku grauzdiņiem. + Vēl divdesmit sildošu zupiņu receptes!

Ķiploku zupiņa, kas ārstē labāk nekā antibiotikas. + Vēl piecas lieliskas zupas aukstam laikam!

Produkti, kas paaugstina organisma aizsargspējas
Medus, bišu maize, bišu māšu peru pieniņš, ziedputekšņi ir imūnsistēmu stiprinoši un ietver daudz dažādu bioloģiski aktīvu vielu. Ārstniecībā medu izmanto jau vairāk nekā 4000 gadu. Sevišķi daudz medū ir kālija, fosfora, kalcija, hlora, sēra, nātrija un magnija. No mikroelementiem medū ir dzelzs, mangāns, varš un kobalts.

Medū sastopamas 23 brīvās aminoskābes.

Tajā galvenokārt ir B grupas vitamīni (B1, B2, B3, B6, PP, H), arī A, C un E vitamīns. Medus ir antibakteriāls un antiseptisks. Daudziem cilvēkiem ir alerģija pret medu vai bišu produktiem. Bet, ja alerģijas nav, tie noteikti būtu jālieto imunitātes papildu stiprināšanai.

Lietot drīkst vairākus bišu produktus vienlaikus.

Pareizas imūnsistēmas darbībai svarīgas ir olbaltumvielas. Olbaltumvielu piedāvātās aminoskābes tiek izmantotas, lai veidotu antivielas un citus imūnsistēmas savienojumus, kas cīnās pret ”iebrucējiem” un novērš infekcijas.

Par citiem produktiem, kas paaugstina organisma aizsargspējas, lasi nākamajā lapā!

Lasīt tālāk: 1 2 3
loading...