Vasaras saulgriežu maģija laimīgas mīlestības piesaistīšanai

22-06-2020

Foto – Pixabay

Saulgriežu laiks – gada maģiskākās dienas. Izmēģini kādu senču rituālu mīlestības piesaistīšanai.

1. Lai ātrāk apprecētos un piesaistītu dzīvē mīlestību, izmanto ziedus. Noplūc 12 dažādus augus un ziedus, aiznes mājās, ieliec vāzē un saki šādus vārdus: “Divpadsmit mēneši, divpadsmit palīgi. Katrs savā veidā skaists un labs. Katrs mīlestību man atnesīs, katrs to nosargās.”

Pušķis piesaistīs mīlestību un tuvākajā laikā ļaus iepazīties ar kādu jauku cilvēku.

2. Pastiprināt mīlestību starp partneriem var ar ēdiena palīdzību. 12. jūnijā pagatavo jebkuru ēdienu, kas garšo mīļotajam cilvēkam, un to apvārdo: “Pievienoju šim ēdienam mīlestību un rūpes, jūtas iekvēlinu, aizsardzību pastiprinu. Mūsu mīlestība ir stipra, mīlestība visspēcīga, visu pārvarēs, visus šķēršļus ceļā uz laimi aizmēzīs.”

Ēdiens jābauda kopā ar otru cilvēku, bet drupatiņas jāizbaro putniem.

3. Mīlestību var piesaistīt ar vainaga palīdzību. Pin to no saviem mīļākajiem ziediem un zālēm, kuras saplūc pļavā, sakot šādus vārdus: “Pinu savu laimi, mīlestību dzīvē iepinu. Kā zāles un ziedi dabas izloloti, saules sasildīti, rasā nomazgāti, tā arī mana mīlestība atnāks gaiša un starojoša, labestīga un abpusēja.”

Vainagu uzliec galvā un kādu laiku panēsā, bet pēc tam noliec blakus gultai. Tas palīdzēs piesaistīt laimīgu mīlestību jau tuvākajā laikā!

Avots: “Esotericblog”

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Zāļu mēnesī rītausma ar rītausmu tiekas. Vilis Bukšs par Saulgriežu mēneša ticējumiem

Četri vienkārši, bet iedarbīgi rituāli Saulgriežu sagaidīšanai

Kā vislabāk izbaudīt saulgriežu un vasaras maģiju? Uzzini savā horoskopā!

loading...