Uzzini, ko nozīmē šādas “H” veida līnijas plaukstā!

17-06-2020

22809594_2019614868268602_805198476_n
Tu noteikti esi dzirdējusi teicienu, ka nākotne ir ierakstīta plaukstās. To var neuztvert nopietni, bet var arī ieskatīties, kādas īpašas līnijas tad tur redzamas.

Hiromantija var daudz pastāstīt par tavu nākotni, piemēram, ieskaties, vai tev plaukstā nav redzama attēlā skatāmajām līnijām līdzīgas zīmes!

Burtam “H” līdzīgo zīmi veido trīs līnijas: sirds, veiksmes un augšējā līnija. Ja šīs trīs līnijas apvienojas, veidojot burtu “H”, tavs laimīgākais laiks gaidāms pēc 40 gadu vecuma sasniegšanas. Šķiet, tiklīdz šīs vecums būs pienācis, dzīvē it kā sāksies cits, gaišāks posms.

Ievērosi strauju ienākumu palielināšanos un finansiālā stāvokļa uzlabošanos. Līdz 40 gadiem būs grūti sasniegt vēlamo rezultātu, visu laiku centīsies savilkt galus kopā. Bet pēc 40 varēsi baudīt šo pūļu augļus.

Cilvēki ar burtu “H” plaukstā pēc rakstura ir ļoti emocionāli. Viņi cenšas pēc iespējas vairāk palīdzēt apkārtējiem, bet, kā likums, viņus labestīgās dabas dēļ bieži piekrāpj.

Pat neskatoties uz to, ka agrīnā vecumā veiksme kavējas, viņi nekad nezaudē cerības. Viņi ir apveltīti ar veselo saprātu un ļoti strādīgi. Intelekts un prāts ļauj izcelties starp apkārtējiem.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Plaukstas līnijas: šis punkts norāda, cik pārticīgs būsi!

Ko līnijas plaukstā vēsta par laulību un bērnu skaitu?

Dzīves līnija kā likteņa vainagojums. Salīdzini labo un kreiso roku!

Četras ļoti svarīgas un reti sastopamas rokas līnijas. Pārbaudi, vai tev tādas ir!

loading...