Uzsver skatienu: kā izvēlēties auskarus savai acu krāsai?

01-04-2024

Foto – Pixabay

Meklējot perfektu rotaslietu, kas spētu izcelt jūsu dabisko skaistumu, ir vērts pievērst uzmanību apbrīnojamajam dārgakmeņu spēkam.

Pareizi izvēlēti auskari var padarīt izskatu izteiksmīgāku, izcelt acu krāsas iezīmes un piešķirt neatkārtojamu šarmu jūsu izskatam. Bet kādus akmeņus izvēlēties atkarībā no jūsu acu krāsas? Šajā Dzivei.eu rakstā atklāsim šo noslēpumu un aplūkosim vairākas ideālas kombinācijas, kas padarīs jūsu izskatu vēl pievilcīgāku.

Kā izvēlēties auskarus atbilstoši acu krāsai: ideālu kombināciju noslēpumiZilas acis

Zilām acīm piemīt īpašs maigums un noslēpumainība. Lai tās padarītu vēl spilgtākas, ir vērts pievērst uzmanību akmeņiem, kas kontrastē ar šo toni.

Sudraba vai melni toņi, piemēram, melnais opāls, mēnessakmens vai sodalīts, var piešķirt jūsu izskatam noslēpumainību un dziļumu. Šie akmeņi papildinās maigi zilo acu krāsu, padarot to bagātīgāku un spilgtāku.

Riekstu krāsas acis

Riekstu krāsas acīm ir silts un pievilcīgs tonis, ko var izcelt ar tirkīza vai akvamarīna akmeņiem. Šādi auskari palīdzēs izcelt acu toni un piešķirs jūsu izskatam īpašu mirdzumu. Tanzanīts, ametists vai rozā turmalīns arī lieliski papildinās riekstu acu krāsu, padarot to izteiksmīgāku.

Brūnas acis

Brūnas acis var padarīt vēl pievilcīgākas, izmantojot ametistu vai nefrītu. Šie akmeņi piešķirs jūsu izskatam noslēpumainību un šarmu, kontrastējot ar jūsu acu silto toni. Jums jāmeklē arī zaļgani toņi, piemēram, ahāts, malahīts vai tirkīzs, kas izcels brūno acu dabisko mirdzumu.
Zaļās acis

Zaļās acis ir īsta dabas dāvana, un, lai tās izceltu un padarītu vēl pievilcīgākas, varat izmantot dzeltena zelta vai sudraba auskarus. Rubīni ir ideāla izvēle, jo to sarkanais tonis lieliski kontrastē ar zaļajām acīm, piešķirot tām papildu mirdzumu un noslēpumainību.
LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Talismani pēc dzimšanas datuma. Aprēķini, kas ir tavs amulets!

Rotaslietu enerģētika: kuras nesīs panākumus un veiksmi?

Septiņi amuleti, kas pasargās no ļaunas acs, lāstiem un citām nelaimēm