Uzmanību, ķermenis lūdz palīdzību! Šīs desmit pazīmes NEDRĪKST ignorēt

24-05-2018

veseligi
Cilvēka organisms ir sarežģīta sistēma ar daudzveidīgiem procesiem, kas bieži funkcionē neatkarīgi viens no otra. Kad organismā kaut kas nenotiek pareizi, mēs to, protams, jūtam. Tomēr daudzi nepievērš uzmanību organisma signāliem, kamēr bieži vien jau daudz kas nokavēts.

Lūk, desmit pazīmes, kuras tu nedrīksti ignorēt!

Sausa āda
Sausa āda liecina par E vitamīna trūkumu, un to nepieciešams ārstēt savlaicīgi. Ēdiet vairāk mandeļu, sēkliņu, kāpostu, augu eļļas, spinātu, zivju un olu, lai nodrošinātu šo tik veselīgo vitamīnu.

Trausli mati un nagi
Šo problēmu parasti izraisa D vitamīna un kalcija trūkums organismā. Lai to novērstu, jāēd dārzeņi, tostarp kartupeļi, brokoļi, piens, kefīrs un jogurts, tāpat graudaugi.

Tieksme pēc saldumiem
Kad nervu sistēma ir pārslogota un tai vajadzīga enerģija, tā prasa saldumus. Tas nenozīmē, ka nekavējoties jāķeras pie šokolādes – derēs arī nedaudz medus vai tumšās šokolādes, kas mazinās tieksmi pēc saldumiem.Tieksme pēc skābiem ēdieniem
Ja pēkšņi parādījusies pastiprināta tieksme pēc skābiem ēdieniem, iespējamas problēmas ar aknām vai žultspūsli, kas aktivizējas, pateicoties skābam ēdienam. Lai atrisinātu šo problēmu, ēd vairāk citronus un upenes.

Tieksme pēc jūras veltēm
Tieksme pēc jūras veltēm norāda uz joda deficītu un var tikt risināta, ēdot tunci, mencas un citas jūras veltes.

Asiņojošas smaganas
Asiņojošas smaganas norāda uz C vitamīna trūkumu, tāpēc pārliecinies, ka ēd pietiekami daudz kāpostu, brokoļu, kivi, ogu, tomātu, zirnīšu.

Tieksme pēc sāļa ēdiena
Ja tev pastiprināti gribas kaut ko sāļu, tā var būt iekaisuma vai infekcijas pazīme reproduktīvajā sistēmā vai urīnizvades ceļos.

Aizkaitināmība, kāju krampji, slikts miegs
Šīs problēmas saistītas ar kālija un magnija deficītu organismā. Lai uzlabotu šo minerālu daudzumu organismā, ēd vairāk kāpostu, riekstu, spinātu, linsēklu, saulespuķu sēklu un mandeļu.

Sausa āda uz elkoņiem
Ja esi ievērojis, ka āda uz elkoņiem kļuvusi sausāka, tas liecina par A un C vitamīna trūkumu. Ēd vairāk ķirbju, apelsīnu un aprikožu, lai šo problēmu atrisinātu.

Neapstrādāti produkti
Ja gribas neapstrādātus, svaigus produktus, vari ēst vairāk svaigu augļu un dārzeņu.

loading...