“Uz slimnīcu tūlīt vai nedaudz vēlāk?” Covid-19 smagi izslimojusi skeptiskā Anna Lieckalniņa

26-01-2021


Psiholoģe un TV raidījumu vadītāja Anna Lieckalniņa smagi izslimojusi jaunā koronavīrusa izraisīto saslimšanu Covid-19, kaut arī viņa pret vīrusa bīstamību agrāk izturējās skeptiski, vēsta izdevums “Kas Jauns”.

Anna, kura slimības dēļ mājās viena pavadījusi 26 dienas, atklāj, ka aizvien nav sapratusi, kur tieši šo vīrusu “noķērusi”.

Anna stāsta, ka saslimšana būtiski ietekmēja turpmākās dienas viņas ikdienas dzīvē – viņa palika mājās viena, meitas aizsūtīja pie tētiem. Vienatnē viņa bija 26 dienas, pie Annas neviens nedrīkstēja nākt. Arī jauno gadu TV dīva sagaidīja viena.

Atminoties slimošanas gaitu, Lieckalniņa ir pilnībā mainījusi domas par Covid-19 “patieso dabu”.

“Man vistrakākās bija ļoti spēcīgas galvassāpes. Tās turējās apmēram divas ar pusi diennaktis, nekādas tabletes nepalīdzēja. Apziņa, ka nekas nelīdz, ir tāda interesanta, visas ilūzijas sabrūk. Kad kļūst vēl sliktāk, kad īsti nevari nostāvēt kājās, uzdod sev jautājumu: “Kurā mirklī tieši ir jābrauc uz slimnīcu? Tagad vai nedaudz vēlāk?”” stāsta Anna, atklājot, ka viņai pazuda garša, oža, sāpēja kakls. Vīruss pārgāja arī plaušu karsonī un nācās dzert antibiotikas.

Šobrīd Anna jūtas jau labāk, taču par pilnīgu atveseļošanos runāt vēl pāragri, pagaidām vēl nav fiziskā spēka un Lieckalniņai ir mierīgs rehabilitācijas režīms.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Slimības riski, bezdarbs un iespējamā attiecību krīze – kā tikt galā ar Covid-19 radīto stresu (VIDEO)

Cik ilgi turpināsies Covid-19 krīze? Astrologam Kristapam Baņķim ir viedoklis

loading...