Trīs neaizmirstamas sievietes noslēpumi

07-11-2023

Ilustrācija – Pixabay

Ja attiecībās valda šāda atmosfēra, tās būs ērtas un patīkamas abiem…

Spilgts izskats negarantē popularitāti vīriešu vidū. Izšķirošais kritērijs ir prasme veidot komunikāciju un dzīva interese, ir pārliecināta geštalta terapeite Jeļena Masolova.

Lielākā daļa cilvēku mums apkārt vēlas pievērst sev uzmanību, ko kāds izrāda nevis pieklājības dēļ, bet siltu jūtu vadīts. Galvenais uzdevums sievietei, kura vēlas, lai viņu atceras, ir izrādīt patiesu interesi par savu partneri.

“Rūpes un siltas emocijas nekad netiek aizmirstas. Pat ja pēc šķiršanās vīrietim ir cita partnere, viņš vienmēr salīdzinās, vai viņa tik ļoti par viņu interesējas. Un, ja interese nebūs tik spilgta, tā vai citādi vīrietis turpinās atcerēties iepriekšējās attiecības.”

Otrais noteikums ir sirsnība. Ne vienmēr ir viegli patiesi atvērties un paziņot par personīgām jūtām, jo īpaši, ja jūsu partnerim tas ir jājūt. Bērnības traumas, attieksme un bailes liek sievietēm veidot sev lomas un izlikties par kādām citām. Mēģinājumi dzīvot pēc “femme fatale” tēla parasti beidzas ar neveiksmi.

Vīrietis nevēlas redzēt sev blakus manipulatoru. Daži cilvēki no šādām attiecībām izkļūst uzreiz, savukārt tie, kuri manipulācijas labi neatpazīst, biežāk izdeg vai uzsāk attiecības, ko atbalsta abu bērnības traumas. Masolova iesaka būt pašai, izrādīt sirsnību – un vīrietis to noteikti pamanīs.
Trešais noteikums ir būt pateicīgai un spēt to parādīt. Stereotipu, ka vīrietim “viss” jādara vienam, ir laiks atmest. Viņa dēļ sieviete pārstāj būt pateicīga attiecībās, no kurām partneris pārstāj rūpēties vai vienkārši aiziet.

“Pateicība ir reakcija, kas parāda vīrietim, ka viņš ne velti cenšas, ka ir mīlēts un novērtēts. Ar pateicību saistītās emocijas ir vienas no patīkamākajām. Un, ja attiecības ir caurstrāvotas ar šādu atmosfēru, tās būs ērtas un patīkamas abiem.”
LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Laimīga laulība nekrīt no gaisa! Galvenie likumi labām attiecībām

Piecas situācijas, kad attiecībās nav vērts atgriezties

Dāmas, uzmanību! Lūk, kas atgrūž vīriešus attiecībās

loading...