Trīs horoskopa zīmes SEPTEMBRĪ uzelpos: viņu dzīvē beigsies melnā josla!

21-08-2020

Visām zīmēm, kurām ir sarežģīta vasara (aptumsumi, diharmoniska Venera, retrogrādais Merkurs) ir sagādājusi nepatikšanas, tagad ir jāveido dzīve. Tam septembrī būs diezgan daudz izredžu. Un galvenais no tiem ir mēneša otrā puse: Jupiters pārvietojas no retrogrādas tiešā kustībā.

No šī brīža sāksies jaunas iespējas tur, kur agrāk bija strupceļš. Būs vieglāk gūt panākumus sociālajā dzīvē: mācībās, darbā, biznesā, sabiedriskajās lietās.

Sāks attīstīties no maija nobremzētie juridiskie jautājumi un lietas, kas attiecas uz ārzemēm un ārzemniekiem. Var sākt realizēt tos jaunos darbus, kurus jūs apdomājāt un gatavojāt no maija vidus.

Ļoti liela Jupitera ietekme uz kopīgo situāciju pasaules politikā un ekonomikā – visas finansiālās problēmas, kas veidojušās no gada sākuma, sāks atrisināties.Dzīvē tāpat nebūs viegli, bet vismaz sakārtotība un prognozējamība.

Cilvēki jau varēs saprast, kādas galīgās sekas būs tiem sociālajiem un ekonomiskajiem notikumiem, kas norisinājās 2020. gadā, un attiecīgi varēs plānot ilgtermiņā.

Strēlnieks un Mežāzis

Īpaši svarīgs Jupiters ir Strēlniekam un Mežāzim.

Strēlniekiem izaugs spārni. Viņi gandrīz vairs nejūt, kā no visām pusēm pienāk jaunas ziņas.

Protams, Jupitera stāvoklis Mežāzī nav ļoti veiksmīgs Strēlniekam – tas piesaista viņa uzmanību un liek domāt par tām praktiskajām lietām, par kurām viņš nekad nav domājis. Bet tagad Strēlnieks vismaz izjutīs atdevi no savām pūlēm.

Visperspektīvākās būs finanšu sfēra. Tāpēc viņiem vajadzētu koncentrēties, lai atbrīvotos no melnajām joslām naudas lietās: meklēt papildu ienākumu avotus, gūt peļņu, palaist komercprojektus, uzlabot savas dzīves kvalitāti, veikt lielus darījumus, labot to, kas izraisīja problēmas no maija vidus.

Mežāziem būs vairāk optimisma. Viņiem būs vieglāk risināt sociāli nozīmīgas liets. Viņi var palielināt autoritāti un sociālo ietekmi. Sabiedrība viņus novērtēs.

Viņu prasme un zināšanas kļūs pieprasītākas, bet arī sarežģīsies apstākļi, lai viņi varētu nodarboties ar pašattīstību un atklāt sevī jaunus talantus.

Jaunava

Septembra pirmā puse būs veiksmīga Jaunavām.

Saule viņu zīmē ar harmoniskiem aspektiem pret Urānu būtiski atvieglos viņu dzīvi un palīdzēs atbrīvoties no tām problēmām, kuras šķita neatrisināmas.

2. un 3. septembrī Saules un Urāna trīns vienā mirklī kardināli mainīs situāciju. Jaunavas atbrīvosies no pienākumiem, no citu cilvēku varas, naudas ierobežojumiem, nemīlēta darba.

Nekavējoties atrisināsies sarežģīta problēma. Var sākties jauna lapa dzīvē, kas saistīta ar pāreju jaunajā darbības sfērā, mācībās, dzīvesvietā.

9. un 10. septembrī Saules un Jupitera trīns padarīs Jaunavas ietekmīgākas, nozīmīgākas un pamanāmākas. Kādu Jaunavu gaida liela veiksme. Būs viegli realizēt savus plānus.

14. un 15. septembrī jāuzmanās, tomēr Plūtons dos daudz spēka pārvarēt jebkurus šķēršļus. Jaunava var kardināli mainīt dzīvi un pati burtiski kļūt par jaunu cilvēku.

LASI ARĪ ŠOS HOROSKOPUS!

Divas VIEDĀKĀS horoskopa zīmes. Varbūt esi starp tām?

Veiksmīgo stundu un dienu horoskops katrai zodiaka zīmei

Trīs horoskopa zīmes, kuras leģendārā dziedniece Džūna uzskatīja par unikālām

loading...