Trīs horoskopa zīmes, kuras visgrūtāk noturēt attiecībās

12-05-2020


Kad aizraušanās zūd, viņi sāk meklēt jaunu mīlestību …

Auns
Auns acumirklī mīlestības dēļ zaudē galvu, steigā izveido attiecības ar aizraušanās objektu, bet pēc kāda laika sāk nožēlot, cenšoties atbrīvoties no šīm attiecībām. Šāds nenoteiktības periods var ilgt mēnešus.

Šajā laikā Auns atkārtoti mēģina aizdedzināt kaislības uguni. Un šo mēģinājumu rezultāti ļauj izprast savas patiesās izjūtas un izlemt, ko darīt tālāk.

Strēlnieks
Šīs zīmes pārstāvjiem ir grūti būt uzticīgam vienam cilvēkam. Viņi kļūst nemierīgi, ja pārāk ilgi paliek tajā pašā vietā vai attiecībās.

Strēlniekam pat mīlestībā ir vajadzīga noteikta personiskā telpa – neizpildot šo nosacījumu, jūs vienkārši nevarat izveidot ilgtermiņa savienību ar šīs zīmes pārstāvjiem. Tāpēc ir iespējams, ka jums nāksies pievērt acis uz viņu nepastāvīgumu.

Ūdensvīrs
Tā patiešām ir ļoti satraucoša zīme. Ūdensvīra pārstāvjiem tādu attiecību izveidošana, kas ilgst vairāk nekā dažas dienas, ir grūts uzdevums. Dzīves laikā viņi augstu vērtē dažādību. Tomēr viņi nav pārāk aktīvi seksuāli.

Bieži gadās, ka Ūdensvīrs vispirms aizrauj cilvēku un pēc tam zaudē interesi par viņu. Interesējieties par to intelektuāli, un jums būs lielas iespējas izveidot ilgtermiņa attiecības ar Ūdensvīru.

Avots: “Esotericblog”

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Lielais attiecību horoskops AUNAM. Līderis mīlestībā, ģimenē, attiecībās

TESTS. Pavēro vīrieša siluetu un uzzini, kādas ir jūsu attiecības!

Ko acu krāsa liecina par vīrieti attiecībās? Špikeris sievietēm

loading...