Trīs horoskopa zīmes, kuras leģendārā dziedniece Džūna uzskatīja par unikālām

14-12-2019

Džūna Davitašvili bija, iespējams, populārākā un dievinātākā ekstrasense un dziedniece Padomju Savienībā. Noslēpumainā, melnās drēbēs tērptā sieviete bija īsts fenomens un slavenība, viņu aicināja pie sevis valsts līderi.

Nesen Džūnas mantojuma pētnieki atraduši vēl nezināmus viņas pierakstus, kuros viņa aprakstījusi arī trīs horoskopa zīmes, kas pēc viņas domām ir visunikālākās. Šie cilvēki, viņasprāt, var iekarot pasauli, ja vien to vēlēsies.

Auns
Auna dzīve līdzinās amerikāņu kalniņiem viņa īpašā rakstura dēļ. Šīs zīmes pārstāvji, kā uzskatīja Džūna, vienmēr grib visu un uzreiz.

Auns tikai aizmirst, ka dzīve nav pasaka un viņš neatrodas brīnumzemē. Tomēr daudzu apstākļu sakritība patiešām var radīt šādu iespaidu.

No otras puses, Auna gatavība jebkādam iznākumam un upuriem ir liela veiksmes ķīla.

Šī zodiaka zīme ir tieša un atklāta, bet rezervē ir arī dažādi triki, kurus Auns gatavs likt lietā – un tas vienmēr ir interesanti.

LASI VAIRĀK: ŠĪS HOROSKOPA ZĪMES JAUNGADA NAKTĪ GAIDA ĪSTI BRĪNUMI

Lauva
Lauva ir plēsoņa, tātad tāds, kas gatavs ne tikai iznīcināt visu savā ceļā, bet arī tāds, kas prot nogaidīt.

Ja tu labi pazīsti kaut vai vienu Lauvu, droši vien jau zini, cik smalki viņš prot gaidīt un cik sarežģīta var izrādīties viņa stratēģija.

Džūna atzīmējusi, ka prasme gaidīt reizēm ir vienkārši satriecoša – tie var būt gadi, kamēr Lauva sagaida īsto brīdi un metas uzbrukumā, lai galu galā sasniegtu kāroto mērķi.

Tai pašā laikā Lauva nenolaiž rokas, ja kaut kas neizdodas kā plānots. Viņš izdomā jaunu plānu un turpina virzīties uz mērķi. Šīs zīmes prasme sevi kontrolēt vienkārši pārsteidz.

LASI VAIRĀK: KĀDS STILS PIESTĀV LAUVAM?

Zivis
Džūna uzskatīja, ka tieši šo horoskopa zīmi cilvēki nenovērtē līdz galam, un slikti, ka tā. Sākotnēji klusās Zivis ātri iejūtas jaunā kolektīvā, prot sadzīvot un līgani virzās pretī mērķiem.

Neskatoties uz to, ka Zivis šķiet noslēgtas, viņu smadzenēs pastāvīgi norisinās aktīvs domāšanas process. Kamēr tu mini, kāpēc Zivis ir tik dīvainas un atsvešinātas, Zivis efektīvi izpēta situāciju un panāk, ka to pilnībā kontrolē. Zivis vienmēr ir soli priekšā pārējiem.

Zivis prot izturēties pasīvi, kamēr citi strīdas. Prot ieņemt pareizās pozīcijas un iegūt tur, kur citiem attiecības neveidojas – tā ir unikāla prasme, kas ir šīs horoskopa zīmes arsenālā.

LASI VAIRĀK: DECEMBRA HOROSKOPS VISĀM ZODIAKA ZĪMĒM

Avots: Newsyou.info

loading...