Tev patīk tērpties melnā? Uzzini, ko tas liecina par tavu raksturu!

04-03-2020


Melnā krāsa noteikti norāda uz stilu, zināmu tieksmi pēc aristokrātiska un mākslinieciska tēla, atzinuši psihologi.
Speciālisti uzskata, ka melnā krāsa raksturo noteiktu cilvēku tipu. Tie nav pavisam parasti cilvēki, bieži viņiem ir nopietnas problēmas, ambīcijas un vajadzības.

Ambīcijas – pirmajā vietā
“Cilvēki melnā” prot “sevi pārdot”. Viņiem labi padodas noteikts izturēšanās un saskarsmes veids. Ārēji viņi ir ļoti pārliecināti, zina, ko grib, pareizi izvirza mērķus un parasti arī sasniedz rezultātus.

Izturies piesardzīgi
Cilvēki melnā ir pārliecināti par savu izredzētību un to, ka var atļauties vairāk nekā citi, tāpēc viņiem nevajadzētu akli uzticēties. Viņiem ir savi noteikumi un sava morāle. Bieži nepazīst sirdsapziņas pārmetumus un nožēlu.

Iekšējas problēmas
Daudzās kultūrās melno uzskata par dziedināšanas krāsu. Ļoti iespējams, ka ārēji mierīgais cilvēks melnā pārdzīvo nopietnu morālu krīzi.

Lieli skeptiķi
Cilvēkiem melnā galvenā prioritāte ir pašu viedoklis, tāpēc viņi sliecas neuzticēties citiem, to teiktajam un solītajam. Iespējams, acīs to nepateiks, bet diez vai tev noticēs. Visu teikto pārbaudīs.

Ekstravaganti un neparedzami
Viņiem patīk pārsteigt un šokēt sabiedrību. Un ne tikai ar tēlu, bet arī ar rīcību. Atceries, ka cilvēks melnā uzskata: nostādīt citu neērtā situācijā ir amizanti.Ļoti piesardzīgi
Viņiem patīk izvairīties no briesmām un vienmēr sausiem izkļūt no ūdens.
Cilvēki melnā nopietni izturas pret savu drošību. Ja piesardzīgais cilvēks melnā atsakās no kādas sadarbības, tātad viņš zina par iespējamiem riskiem, par kuriem vēl nezini tu.

Uzmanības centrā
Viņiem patīk izcelties uz citu fona, viņi tīksminās par savu unikalitāti un to, ka nav līdzīgi citiem. Dominējoši pēc rakstura, cilvēki melnā gatavi uz daudz ko, lai pagozētos slavas saulītē, kas silda to milzīgo patmīlu.

Viņiem ir principi
Cilvēki melnā pieņem savus noteikumus un nevienam neļauj tos pārkāpt. Tā viņi saglabā stabilitāti, izturību un savaldību.
Viņi ir lepni, tomēr ievainojami. Par savām problēmām nerunā, sargājot imidžu. Ķibeles risina patstāvīgi.

loading...