TESTS. Pasaki, kā tu nēsā somu, un uzzini ko jaunu par sevi!

06-09-2023

Ekrānuzņēmums

Mūsu raksturu atklāj sīkumi: žesti, sejas izteiksme, reakcija, stils, gaita un daudz kas cits. Pēc vairāku psiholoģijas grāmatu izlasīšanas es mēģināju noteikt garāmgājēju rakstura iezīmes uz ielas.

Tad es pamanīju, ka cilvēki atšķirīgi nēsā savas somas. Man radās jautājums, vai tā ir nejaušība vai likumsakarība. Vēlāk es sastapos ar somu testu un biju ļoti pārsteigts!

Pirmais, ko es izdarīju, bija sākt to pārbaudīt uz saviem paziņām. Lielākajā daļā gadījumu rezultāts bija pareizs! Protams, bija arī izņēmumi, kur nu bez tiem. Izmēģiniet arī jūs: aplūkojiet attēlu un izvēlieties, kā jūs valkājat somu. Un tad izlasiet aprakstu.
Somas tests, lai noteiktu savu raksturu

Pirmā figūra

Cilvēki, kuri somas vietā izvēlas nēsāt mugursomu, parasti ir uzticami un praktiski. Protams, jo mugursomā ietilpinās viss nepieciešamais: ūdens pudele, džemperis vakaram, uzkodu batoniņš, salvetes un daudz kas cits. Un ar visu to labprāt dalīsies cilvēks, kurš ir izvēlējies pirmo figūru.

Turklāt šādi cilvēki mīl piedzīvojumus un ceļojumus. Viņi ir lieliski ceļojumu pavadoņi jebkurā piedzīvojumā.

Otrā figūra

Cilvēkam, kurš rokās nēsā somu, patīk kontrolēt jebkuru situāciju, tāpat kā viņš kontrolē savu aksesuāru.

Šo cilvēku vienmēr uztrauc lietas iznākums, pat ja viņš to maz var ietekmēt.

Cilvēki, kuri izvēlējušies otro figūru, ir ļoti uzticami. Uz viņiem var nešaubīgi paļauties un neuztraukties, ka jūsu lūgums tiks aizmirsts vai pret to izturēsies bezatbildīgi.
Trešā figūra

Ja esat izvēlējies trešo figūru, visticamāk, esat ļoti taktisks cilvēks. Jums piemīt apbrīnojama spēja pateikt cilvēkiem patiesību, viņus neaizvainojot.

Turklāt, visticamāk, jums ļoti patīk lasīt. Somā, kas karājas uz pleca, ir ļoti ērti nēsāt grāmatu, lai jebkurā izdevīgā brīdī to izvilktu un iegremdētu sevi jaunā pasaulē.

Ceturtā figūra

Cilvēkiem, kuri nēsā plecu somu, ir raksturīga piesardzība. Tas ir drošākais un ērtākais aksesuāra lietošanas variants.

Galu galā pūlī jūs varat vienkārši piespiest somu pie sevis un neuztraukties, ka kāds to noplēsīs jums no pleca. Turklāt šādi cilvēki ir lieliski draugi un partneri. Viņi dod vairāk, nekā vēlas saņemt.

Piektā figūra

Neparasts un visretāk sastopamais aksesuāra izmantošanas variants. Bez šaubām, esat redzējuši cilvēkus, kuri somu nēsā tieši sev priekšā.

Šādā veidā viņi vēlas atbrīvot rokas, lai sarunā pēc iespējas vairāk izmantotu ķermeņa valodu. Tie ir radoši un netradicionāli cilvēki. Tomēr viņi ir neaizsargāti. Tāpēc soma it kā pasargā viņus no iespējamiem draudiem, pildot sava veida vairoga lomu.

Izmēģiniet šo psiholoģisko testu ar saviem paziņām. Interesanti, vai rezultāti sakritīs? Protams, pēc viena aksesuāra lietošanas stila ir pāragri runāt par raksturu. Neuztveriet šo testu nopietni, tas ir tikai izklaidei. Un kādu figūru jūs izvēlējāties?

LASI ARĪ ŠOS TESTUS!

TESTS. Kas par putnu tu esi? + Vēl pieci psiholoģiski testi

Tests. Izvēlies aizkarus un uzzini, kas esi dziļi sirdī!

TESTS. Izvēlies kulonu un atklāj vairāk par savu gaumi un stilu! + Vēl pieci testi