TESTS. Kādu dāvanu tev sagādās šis rudens? + Vēl pieci testi!

20-10-2023

Ekrānuzņēmums

Mūsdienu pasaulē valda uzskats, ka mums nekas netiek dots par velti. Par visiem labumiem mums lielākā vai mazākā mērā ir jāmaksā. Taču dažkārt mēs varam saņemt dāvanas no pasaules par velti. Lai saprastu, kādu dāvanu jūs varat saņemt no Visuma, jums vienkārši jāiziet neliels psiholoģisks tests.

Kādu dāvanu jūs saņemsiet no Visuma

Ar šo vienkāršo testu mani iepazīstināja kāds draugs psihologs. Viņš man pastāstīja, ka to var izmantot dzīves strupceļa brīžos, kad nepieciešams saņemt kādu pavedienu no pasaules. Ar tā palīdzību jūs varat saprast, kur virzīties tālāk un no kuras puses var nākt palīdzība no Visuma. Galvenais ir uzmanīgi ieklausīties sevī.

Lai piedalītos šajā testā, izvēlieties ķirbja attēlu, kas jums vislabāk patīk. Tagad skaties zemāk, lai uzzinātu, kāda dāvana pasaule tev ir sarūpējusi tuvākajā nākotnē.

Ķirbis Nr. 1

Ja jums patika pirmais ķirbis, tas nozīmē, ka jūsu apziņas līmenis ir diezgan augsts. Jūs labi pazīstat sevi un pasauli. Tāpēc jūsu centieni visbiežāk ir veiksmīgi.

Jūs zināt, kā pārvaldīt savu enerģiju, novirzot to pozitīvā virzienā. Jums ir pietiekami daudz gudrības, lai neveiktu impulsīvas darbības.

Tieši tāpēc Visums gatavo jums dāvanu – iespēju izvēlēties. Ko tieši jums būs jāizvēlas? Jūs to uzzināsiet pavisam drīz. Galvenais ir ieklausīties savās patiesajās vēlmēs.

Ķirbis Nr. 2

Vai otrais ķirbis piesaistīja jūsu uzmanību? Šo izvēli parasti izdara cilvēki, kuri ir enerģiski, spilgti un kaislīgi. Viņiem nepatīk garlaicība un viņi pastāvīgi ir aktivitātes un kustības stāvoklī. Tāpēc pavisam drīz Visums jums dāvās dāvanu, kas radīs daudz spēcīgu pozitīvu emociju.

Šo emociju avots var būt tikšanās ar svarīgu cilvēku, jauns interesants darbs vai negaidīts ceļojums.

Rezultātā jūs varat ne tikai gūt prieku, bet arī atvērt jaunu dzīves lappusi.
Ķirbis Nr. 3

Cilvēkiem, kuri izvēlējās trešo ķirbi, Visums ir sagatavojis dāvanu – laiku. Un, nē, mēs nerunājam par pulksteņiem. Daudziem no mums pastāvīgi trūkst laika sev, savām vēlmēm un sapņiem. Taču dažkārt pat papildu stunda var dot iespēju izelpot un paskatīties uz dzīvi no cita skatu punkta.

Iespējams, Visums ir ieplānojis jums piešķirt papildu brīvdienu vai pat brīvdienas. Šo laiku vajadzētu izmantot, lai papildinātu savus iekšējos resursus un veidotu nākotnes plānus. Tāpēc, ja tuvākajā laikā kāds no taviem plāniem izgāzīsies, atceries, kāpēc tev dots šis laiks.
LASIET ARĪ ŠOS TESTUS!

TESTS. Kā tevi mainīs šis rudens? + Vēl pieci personības testi

TELPAUGU TESTS. Izvēlies augu un uzzini savas spēcīgākās īpašības!

TESTS. Izvēlies biksītes un uzzini, ko tās pastāsta par raksturu!

TESTS. Pasaki, kā tu nēsā somu, un uzzini ko jaunu par sevi!

Tests. Izvēlies aizkarus un uzzini, kas esi dziļi sirdī!