TESTS. Izvēlies biksītes un uzzini, ko tās pastāsta par raksturu!

09-09-2023

Bezšuvju šorti, mežģīņu bikini vai ērtas biksītes – katram ir sava iecienītākā apakšveļa. Vislabāk, ja tā ir izgatavota no patīkamiem dabīgiem materiāliem un ir ērta valkāšanai. Dažas meitenes pat ir gatavas tērēt daudz naudas par kvalitatīvām biksītēm un krūšturi. Pirmkārt, tas liecina par rūpēm par sevi, un tikai pēc tam par skaistumu un komfortu.

Rūpīgi pārskatiet savu plauktu ar biksītēm un pārdomājiet, kurus no modeļiem valkāat visbiežāk.Turklāt iesakām jums veikt nesarežģītu, bet patiesu rakstura pārbaudi, aplūkojot tikai vienu attēlu!Apakšveļas rakstura tests: modeļu nozīme

Kā izrādās, apakšveļa var pastāstīt daudz aizraujošu lietu par tās īpašnieku. Jo īpaši tas attiecas uz apakšbiksītēm, kas atšķiras pēc formas un materiāla. Vai jau esat izlēmis par savu izvēli? Pasteidzieties un izlasiet rezultātus!

Biksīšu forma Nr. 1

Šādu apakšveļu izvēlas drosmīgas un neatkarīgas sievietes. Viņas nebaidās no dažādības, viegli pielāgojas jebkurām dzīves pārmaiņām un dažkārt pat apzināti iziet ārpus savas komforta zonas. Šādas dāmas ir diezgan spilgtas sabiedrībā un vienmēr steidz parādīt visas savas labākās īpašības. Šādai personībai vienkārši nav izredžu palikt nepamanītai.Bikšu forma Nr. 2

Šādas miniatūras biksītes norāda uz diezgan drosmīgu un enerģisku sievieti. Viņai vienmēr ir emociju un jūtu vētra. Viņa zibenīgi pāriet no idejas uz rīcību. Šādām dāmām patīk būt uzmanības centrā, lai gan viņas ir ļoti neaizsargātas pret jebkādām piezīmēm vai kritiku savā virzienā.

Biksīšu forma Nr. 3

Pat ciešā draudzīgā saskarsmē šādas sievietes ir ļoti atturīgas. Spontanitāte – noteikti ne par viņām. Taču šādas dāmas neiebilst pavadīt laiku ar kādu sievišķīgu romānu vai pastaigu vienatnē. Šādas darbības viņas piepilda ar vitalitāti un mieru. Ļoti izvēlīgas draugu un partneru izvēlē.

Biksīšu forma Nr. 4

Sievietes, kuras izvēlas šādus apakšveļas modeļus, ir pieradušas ievērot noteikumus, pieturas pie pareizajiem principiem un vienmēr rīkojas pēc sirdsapziņas. Tajā pašā laikā viņas neizceļas ar nerātnumu, bet arī vispārpieņemtās normas nekad nepārkāps.

Bikšu forma Nr. 5

Dāmai, kura dod priekšroku šim biksīšu modelim, – komforts pāri visam. Šādas sievietes ir visuzticamākās draudzenes. Neraugoties uz ārējo mieru, viņas ir spējīgas uz visai neprognozējamām un negaidītām darbībām. Viņām patīk atpūsties dabā, viņas bieži aizraujas ar ēdiena gatavošanu.

Biksīšu forma Nr. 6

Šīs sievietes dzīvo tikai pēc saviem noteikumiem. Viņas ir diezgan praktiskas, taču viņas neaizraujas ar eleganci. Raksturs ir maigs, ne uzkrītošs, diezgan pacietīgs. Tomēr šīs dāmas nepiedos ne pilienu krāpšanas. Viņas ir gādīgas mātes un brīnišķīgas sievas.

Biksīšu forma Nr. 7

Šī izvēle raksturo 100% pašpārliecinātu sievieti. Tajā pašā laikā viņai piemīt arī daļa avantūrisma un vieglprātības. Šādas dāmas izvēlas aktīvu dzīvesveidu, viņām patīk draudzēties ar dažādu temperamentu cilvēkiem. Ja viņām patiešām interesē darbs, viņas pilnībā un pilnībā iegrimst tajā. Viņas ir lieliskas psiholoģes un skolotājas.

Biksīšu forma Nr. 8

Šāda dāma vienmēr jutīsies kā jauna meitene, neatkarīgi no skaitļiem vai zīmogiem pasē. Ar viņu nekad nav garlaicīgi. Šī sieviete pēc dabas smalki izjūt apkārtējo pasauli un cilvēkus, prot kliedēt pat visbēdīgākās domas. Mājās viņai vienmēr ir mājīgi un silti, un virtuvē vienmēr ir svaigas maizītes.

Veļas raksturs un krāsa

Līdztekus iecienītākajiem modeļiem tikpat svarīga ir arī apakšveļas krāsa. Padomājiet, kāds apakšbiksīšu tonis dominē jūsu garderobē, un uzziniet sava rakstura noslēpumus.

Balta

Šo apakšveļas krāsu izvēlas glītas un “pareizas” dāmas. Balto biksīšu īpašnieces izceļas ar laipnību, dāsnumu un gandrīz vienmēr noskaņotas nopietnām attiecībām.

Mieskrāsas, bēša

Jūs esat konservatīvs cilvēks. Nepatīk pievērst sev nevajadzīgu uzmanību vai neapdomīgi riskēt. Šādas sievietes ir diezgan atturīgas emocijās, vienlaikus reti cieš no stresa. Precaties tikai mīlestības dēļ un tikai ar cienīgu vīrieti.

Melna

Šāda krāsa raksturīga absolūti pašpārliecinātām sievietēm. Tās visiem spēkiem uzsver savu rotaļīgumu, graciozitāti un seksualitāti. Pastāvīgiem partneriem izvēlēsies tikai spēcīgus un drosmīgus vīriešus. Viņām patīk flirtēt un atrasties lielās kompānijas.

Sarkana

Šī ir kaislīgu, nedaudz agresīvu un temperamentīgu sieviešu mīļākā krāsa. Dāmas sarkanā apakšveļā vienmēr cenšas ieņemt līdera pozīciju, pat mīlas lietās. Viņām personīgajā dzīvē viss nav viegli, taču ar šādu dāmu nekad nav garlaicīgi.

Daudzkrāsaina

Krāsaina apakšveļa vai apakšveļa raibos rakstos – mīļu, sabiedrisku, mazliet bērnišķīgu dāmu izvēle. Par šādiem cilvēkiem saka “mūžīgā meitene”. Parasti šādas sievietes nemeklē līdzvērtīgu partneri, bet gan otru tēti.

Kā izvēlēties apakšveļu

Svarīgi: psihologi neiesaka visu laiku valkāt vienas krāsas apakšveļu. Īpaši nevajag ļaunprātīgi izmantot melnas un smilškrāsas biksītes. Laiku pa laikam papildini savu dzīvi ar kādu košu krāsu!

LASIET ARĪ ŠOS TESTUS!

TESTS. Pasaki, kā tu nēsā somu, un uzzini ko jaunu par sevi!

TESTS. Kas par putnu tu esi? + Vēl pieci psiholoģiski testi

TESTS. Izvēlies pāri un uzzini, kādas attiecības tu cieni visvairāk!