Talismani pēc dzimšanas datuma. Aprēķini, kas ir tavs amulets!

03-10-2021
Foto - Pixabay

Foto – Pixabay

Talismani ir lietas vai priekšmeti, kas mūs aizsargā vai sniedz spēku mērķu sasniegšanai. Katram cilvēkam tie ir unikāli. Pēc numerologu domām talismanu var aprēķināt pēc cilvēka dzimšanas gada un datuma.

Talismani darbojas pēc enerģētiskas shēmas. Tie nostiprina auru un aizsargā sievietes biolauku pret enerģētiskiem vampīriem un dažādām problēmām. Lai uzzinātu savu talismanu, jāizdara vienkāršs numeroloģisks aprēķins.

Kā aprēķināt numeroloģisko skaitli
Lai to izdarītu, vajadzīgs tikai cilvēka dzimšanas laiks un gadalaiks. Vispirms saskaita visus dzimšanas datuma skaitļus. Piemēram, tu esi dzimusi 27.03.1983, tātad tavs enerģētiskais skaitlis būs 2+7+3+1+9+8+3=33. Pie 33 jāpieskaita vēl 2, jo esi dzimusi pavasarī. Ziemai korektīvais skaitlis ir 1, pavasarim – 2, vasarai – 3, bet rudenim – 4.

Ja skaitlis ir lielāks par 9, abas sastāvdaļas jāsaskaita. Tātad piemēra gadījumā 33+2=35. 3+5=8. Tātad enerģētiskais skaitlis ir astotnieks. Ja jāsaskaita, teiksim, 3+9=12, tātad jāskaita vēlreiz, līdz iegūts viencipara skaitlis, šajā gadījumā – 3.

Enerģētisko skaitļu skaidrojums un talismani katram no tiem
Vieninieks. Tiem, kuru skaitlis ir 1, par talismaniem jāizvēlas apaļus priekšmetus, bet viss nav tik vienkārši, jo šim priekšmetam jābūt saistītam ar kādu svarīgu notikumu. Tas var būt rotājums, piemēram, kulons vai gredzens. Tā var būt pat bumbiņa. Galvenais, jājūt saikne ar šo priekšmetu. Tavās acīs tam jābūt noteiktai jēgai.

Divnieks. Tiem, kuru skaitlis ir 2, par lielisku talismanu var kļūt jebkurš pāra priekšmets – auskari, kurpes, dubults ziediņš. Viņiem svarīgi strādāt, lai radītu pareizu saikni ar cilvēkiem.

Trijnieks. Ja iznāca skaitlis 3, tavs talismans ir cilvēks. Padomā, kurš no tev tuvajiem un pazīstamajiem cilvēkiem vienmēr ir līdzās, kad tevi lutina veiksme. Viņš vai viņa arī ir tavs talismans. Tieši šī cilvēka aura vislabāk iedarbojas uz tavu biolauku. Ar šo cilvēku vēlams uzturēt labas attiecības – jo tuvākas, jo labāk.

Četrinieks. Skaitlis 4 nozīmē, ka tavs talismans ir pareizi izraudzīta krāsa. Krāsa vienmēr atšķirīgi ietekmē sievietes pasaules uztveri, bet reizēm tā var būt arī noteicošā. Pacenties ievērot, kā katra krāsa noskaņo tevi un apkārtējos cilvēkus uz noteikta viļņa. Izpēti katras krāsas enerģētiku, lai zinātu, kā izraudzīties apģērbu un mājas vai darba kabineta interjeru.

Piecinieks. Tiem, kuru enerģētiskais skaitlis, ir 5, labākais talismans ir ass, ciets priekšmets. Tas var būt kāds dekoratīvs nazis vai duncis, kas karājas pie sienas, ģeometriskas formas rotaslieta, kas sievietei piestāv labāk nekā ierocis. Lieliski der metāla izstrādājumi, bet var izvēlēties arī akmeņus.
Sešinieks. Tavai sievišķīgajai aurai labākais talismans ir kāda vieta. Tava enerģētika vislabāk piesaistās tieši konkrētai vietai, kādam stūrītim mājās vai birojā, kur tevi visbiežāk apciemo iedvesma un ciemojas mūza. Tas var būt darba kabinets, guļamistaba vai virtuve. Katrai tas ir citādi.

Septiņnieks. Skaitlis 7 nozīmē, ka tavs talismans ir noteikts dvēseles stāvoklis īpašā noskaņojumā. Tavu dzīvi nosaka tavas personības garīgais komponents, jo emocijas sievietei ir ļoti svarīgas. Pavēro, kādas emocijas ļauj tev izpausties vislabāk jebkurā dzīves jomā.

Astotnieks. Skaitlis 8 liecina, ka tavs talismans var būt praktiski jebkāds. Tu šajā ziņā esi pilnīgi universāla, tāpēc tev ir reizē vieglāk un grūtāk nekā citiem cilvēkiem. Savu laimīgo lietu tu, visticamāk, iegūsi nejauši.

Devītnieks. Ja tavs enerģētiskais skaitlis ir 9, tavi talismani var zaudēt spēku un to atkal atgūt. Tev lieliski palīgi var būt dzīvnieki vai augi. Jo vairāk spēka tu tiem veltīsi, jo vairāk tie dos pretī. Tu lieliski jūties dabā, tāpēc labāko enerģētisko “uzlādi” gūsi ārpus pilsētas.

Avots: Dailyhoro.ru

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Piešuj pogu kā amuletu! Vienpadsmit veidi, kā tas darbojas

Zodiaka zīmēm atbilstošie akmeņi. Izvēlies savu amuletu

1 Comment

 1. Skolnieciņš no svētbirzs 03.10.2021 at 17:24 - Atbildēt

  Nemanot ir iestājies ilgi gaidītais rudens. Rudens ir ražas laiks, kad cilvēki novāc pavasarī sēto un vasarā kopto ražu, un gatavo krājumus ziemai. Šajā laikā mēs apjūsmojam visu to, ko Dabas Māte mums ir dāvājusi. Mēs izbaudām Dabas Mātes svētību. Diemžēl šo svētīgo ražas laiku aizēno kroņvīrusa pandēmija. Nelūgtais Covid-19 (kovid-19) vīruss ilgstoši mums neļauj pilnvērtīgi dzīvot. Lai atgrieztos pie ierastās dzīves, iesaku ikvienam Latvijas iedzīvotājam vakcinēties! Pašlaik vakcinācija pret Covid-19 (kovid-19) vīrusu ir vienīgā iespēja atgriezties pie ierastās dzīves. Nezaudēsim ticību Dabas Mātes varenībai, vakcinēsimies un dzīvosim drošībā! Iedegsim gaiši zaļu svecīti uz galda par godu Dabas Mātei. Uzvilksim kaklā pīlādžogu krelles un lūgsim visvareno Dabas Māti, lai Dabas Māte uzveic Covid-19 (kovid-19) vīrusu! Lūgsim Dabas Māti ar visu savu sirdi un dvēseli. Dabas Māte mūs nepametīs vienus nelaimē. Dabas Māte mums palīdzēs, jo mēs esam Dabas Mātes bērni.
  Svētīgi, Skolnieciņš no Latvju Dievu tempļa
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
  #vakcinācija #vakcinācijaPretCovid-19 #veselība #drošība #imunitāte #LatvjuDievuSvētība #pagāni #rituāli #lūgšanas #buršanās #LatvjuDievi #Pērkons #Pērkoņtēvs #DievsPērkons #Pērkons–DebesuTēvs #Māra #DievieteMāra #DzīvībasDieviete #NāvesDieviete #Māra–VeļuMāte # Māra–ZemesMāte #Laima #DievieteLaima #LikteņaDieviete #Skolnieciņš