Septiņi amuleti, kas pasargās no ļaunas acs, lāstiem un citām nelaimēm

15-04-2020

talismani

Ikdienas dzīvē mūs bieži piemeklē raizes un nepatikšanas. Amuletu un aizsardzības talismanu izmantošana atrisinās negaidītu neveiksmju rašanās problēmu. Aizsardzības amuleti ne vienmēr ir kaut kas unikāls vai grūti pieejams. Vairākumu no tiem var pagatavot pašus spēkiem un no mājās pieejamām lietām. Galvenais – zināt, kā izgatavot šādus talismanus un kā tos pareizi izmantot.

Aizsardzības amuleti palīdz novērst problēmas – tie aizsargā ne tikai no ļaunas acs, nolādējuma, ļauniem vārdiem, bet arī no tā, ko eksperti sauc par sliktu enerģētiku.

Problēma tāda, ka ne visi apkārtesošie cilvēki pozitīvi ietekmē mūs. Viņu negatīvisms var pāriet pie citiem, un bez uzticama amuleta jūs būsiet pilnībā neaizsargāti. Šie cilvēki ir tā dēvētie enerģētiskie vampīri, viņi atrodas visur – darbā, uz ielas, veikalos. Viņi var saindēt jūs ar savu negatīvismu un baroties no jūsu enerģijas, dažkārt par to pat nenojaušot.

Slikta enerģētika var kļūt par slimības vai problēmu cēloni. Rūpēties par augsta enerģētikas līmeņa uzturēšanu nepieciešams vienmēr. Lūk, septiņi amuleti, kas nodrošinās, lai jūs pavadītu tikai veiksme un labklājība.Saspraužamā adata
sprauzamadata

Saspraužamā adata aizsargās jūs no ļaunas acs. Var nolasīt īpašus buramvārdus, lai aktivizētu šo aizsardzības talismanu. Lūk, viens no tiem: “Dod man spēku, saspraužamā adatiņa, lai sveša skaudība man neuzliktu ļaunu aci, lai ļauns vārds mani nenolādētu”.

Uzlādēt saspraužamo adatu vislabāk ir Pilnmēness laikā. Reizi mēnesī lasiet minētos buramvārdus, noņemot saspraužamo adatu un palieciet to zem spilvena. No rīta atkal to piespraudiet un vēl 30 dienas izmantojiet spēcīgu aizsardzības priekšmetu. Piespraudiet saspraužamo adatu neuzkrītošā vietā pie apģērba un raugieties, lai tā jūs nesavainotu.

Euro Coins Specie Loose Change Money € Coin

Monētas

Monētas palīdzēs izvairīties no finansiālām neveiksmēm. Lai uzlādētu talismanu un no parastas monētas radītu uzticamu naudas vairogu, nolieciet monētu uz telpauga poda zemes.

Zeme piepildīs monētu ar spēku. Neaizmirstiet iezīmēt monētu, lai atpazītu to starp pārējām un nejauši neatdotu par pirkumiem veikalā.

Var nēsāt monētu atsevišķi, īpaši šūtā mazā maisiņā vai kabatiņā no sarkana auduma.

Līdzās aizsardzībai monētiņa dāvās jums veiksmi naudas lietās.

talismani

Sarkans pavediens

Šis lieliskais talismans ir pazīstams daudzās kultūrās, piemēram, fenšui mācībā, kas vēsta, ka sarkanā krāsa atbaida ļaunos garus, kā arī ir lielisks pozitīvās enerģijas Ci magnēts. Sarkanus pavedienus var piekārt pie mājokļa ieejas durvīm vai izmantot citiem mērķiem. Var nēsāt uz kreisās rokas, lai negatīvās plūsmas ietu jums garām. Šajā gadījumā nepieciešams sarkans vilnas diegs.

gredzens

Gredzens

Gredzeni ir vieni no labākajiem aizsardzības talismaniem. Tie ir universāli visās nozīmēs, dzimtas gredzenus var pat nodot no viena radinieka citam. Šāds gredzens nes veiksmi, taču tad, ja ar tā valkātāju iepriekš noticis kaut kas slikts, labāk to nomazgāt sāls ūdenī.

Var apvārdot arī jaunu gredzenu, lai tas uzkrātu sevī pozitīvo, bet negatīvo atgrūstu. Nēsāt gredzenu vajag visu laiku, lai nepārtrauktu enerģijas un spēka uzkrāšanās procesu.

Jaunam gredzenam buramvārdi ir sekojoši: “Ar visas esības spēku apvārdoju tevi, lai vairotu tavus spēkus vislabāko nodomu vārdā”. Pēc tam gredzenu septiņas dienas pēc kārtas uz nakti vajag likt glāzē ar aukstu ūdeni, kurā izšķīdināta sāls šķipsniņa. Ar veciem gredzeniem ieteicams rīkoties tāpat.Sāls maisiņš
sals

Sālim pašam par sevi piemīt lieliska spēja pretoties visam tumšajam un ļaunajam. Tas aizsargā burtiski no visa – ļaunas acs, lāstiem, neveiksmēm. To kā aizsardzības talismanu var izmantot ne tikai mājās, bet arī ārpus tās. Šādu talismanu pagatavot ir ļoti vienkārši.

Nopērciet vai paši izgatavojiet mazu maisiņu. Ieberiet tur sāli un cieši aizsieniet, lai neizbirtu neviens graudiņš. Kad talismans gatavs, nolasiet vienkāršus buramvārdus: “Sāls laimei, sāls pret nelaimēm”. Tad ielieciet maisiņu kabatā vai somā, ko vienmēr nēsājat līdzi. Ja kāda iemesla dēļ sāls izbirst, pārmetiet sāls šķipsniņu pār kreiso plecu – droši vien, jūsu maisiņš-talismans atvairījis no jums lielu nelaimi. Pēc tam nekavējoties nopērciet vai uztaisiet jaunu sāls maisiņu.

kaklarota
Jebkādas rotas

Jebkuru rotu var izmantot kā spēcīgu amuletu, jo dārgakmeņi un metāli vienmēr ir iedarbīgi šajā plānā. Tos pat nav nepieciešamības uzlādēt. Ja jums ir iemīļots gredzens ar dārgakmeni, auskari, kaklarota vai rokassprādze, dabas spēks vienmēr būs jūsu miera sardzē. Pastāv arī rituāli, lai padarītu rotu par amuletu.

atslega
Atslēga

Nopērciet nevajadzīgu atslēgu, kas neko neslēdz. Lai tā būtu maza un nemanāma. Jau kopš seniem laikiem atslēgas ir bijušas ja ne maģiskas, tad ļoti svarīgi priekšmeti labklājības nodrošināšanai. Magi izmantoja tās kā aizsardzību pret lāstiem un ļaunajiem gariem. Atslēdziņas var piekarināt pie mājokļa ieejas durvīm vai koridorā pie sienas blakus ieejas durvīm, lai aizsargātu mājokli no negatīvās enerģijas. Ikreiz, kad jūs izejat no mājām, vajag teikt atslēdziņai: “Māju manu apsargā, ļaunumu un nelaimes aizbiedē”.

Avots: “misstits.ru”