Saldētu banānu kokteilis plakanam vēderam. Iespējams, gardākā diēta pasaulē!

08-07-2020

bananu_kokteilis

Svara zaudēšana atkarīga no fiziskajām aktivitātēm un kaloriju izmantošanas, bet var padarīt vielmaiņu vēl ātrāku, palielinot noteiktu produktu daudzumu uzturā.

Uztura zinātnieki konstatējuši, ka var ievērot konkrētu stratēģiju, lai palielinātu vielmaiņu un dedzinātu taukus ilgstošākā periodā katru dienu.

Pēc katras maltītes palielinās cukura līmenis asinīs, kas palielina insulīna izstrādāšanos. Tas sūta signālu muskuļu un tauku šūnām uzņemt cukuru, kamēr tā līmenis sāks pazemināties.

Daudzi cilvēki paši sašūpo šīs sistēmas darbību, lietojot pārāk daudz ogļhidrātu un piesātinātu tauku, padarot insulīnu dominējošāku. Tā ir zīme, ka noteikti veidosies tauku uzkrājumi. Papildus parasti cilvēki pārāk maz laika velta fiziskām aktivitātēm, pārāk daudz – sliktiem ēšanas paradumiem un ļaujas stresam.

Bet var likt vielmaiņai likt strādāt ātrāk, izdarot dažas vienkāršas izmaiņas ēdienkartē, dzīvesveidā un fizisko aktivitāšu programmā.

Pirms gulētiešanas var sevi palutināt ar šādu garšīgu dzērienu.

Sastāvdaļas
2 saldēti banāni
2 ēdamkarotes maltu mandeļu
½ glāzes mandeļu piena
½ ēdamkarotes muskatriekstu
½ ēdamkarotes kanēļa
1 ēdamkarote mandeļu eļļasPagatavošana
Visas sastāvdaļas sablendē viendabīgā masā.

Lieto dzērienu ne retāk kā reizi dienā vienas ēdienreizes vietā.

Banāni palīdz samazināt lieko svaru, jo tajos ir daudz kālija, kas palīdz regulēt sāls daudzumu organismā, kuru uzņemam ar daudziem produktiem.

Tauku nogulsnēšanos regulē mandelēs esoši savienojumi. Kā vēsta Amerikas Sirds veselības asociācija, tie, kuri apēd sauju mandeļu dienā, var cerēt uz slaidākiem gurniem un plakanāku vēderu.

Savukārt kanēlis un muskatrieksts paaugstina vielmaiņu, ļaujot patērēt vairāk kaloriju pat atpūšoties.

Avots: Fithacker

loading...