Rotaslietu enerģētika: kuras nesīs panākumus un veiksmi?

09-05-2021

Vispozitīvākās ir pašgatavotas rotas. Piemēram, izgatavojot vienkāršu rokassprādzi, tā atnesīs tikai ko labu un pozitīvu tavā dzīvē. Ļoti noderīgs ir viss, ko mēs esam izveidojuši.

Dāvanas no tuviniekiem

Jebkurām rotaslietām, ko dāvinājuši vecāki vai otra pusīte, ir spēcīga pozitīva enerģija, ja saņēmējs ir simtprocentīgi pārliecināts, ka šis cilvēks jūs patiešām mīl un ciena. Šīs rotaslietas jums sagādās veiksmi jebkurās lietās.

Tas ir saistīts ar labvēlīgām atmiņām. Piemēram, tev izdevās iepazīties ar patīkamu cilvēku, bet tajā brīdī pirkstā bija gredzens. Var cerēt uz labām attiecībām nākotnē. Pat ja nav nekādas maģijas, jūsu pārliecība par sevi būs augstāka.

Rotu tipi un to ietekme uz cilvēku

Gredzeni. Gredzeni ir universāli veiksmes talismani. Grūti nosaukt jomu, kurā tie vairāk palīdz. Gredzeni var būt izgatavoti no jebkura materiāla: keramikas, koka, zelta, sudraba, platīna un tā tālāk.

Rokassprādzes. Aproces palielina pašpārliecību. Aproce arī palīdz būt patstāvīgākiem un pašpietiekamākiem. Ja aproce ir izgatavota no sudraba, tā labi pasargās no enerģētiskajiem vampīriem un manipulatoriem, ienaidniekiem un nelabvēļiem.

Kuloni. Visspēcīgākie kuloni ir no koka un sudraba. Kuloni aizsargā no ļaunas acs un noskauduma, palīdz pārvarēt šķēršļus dzīvē. Kuloni var saturēt aizsargminerālus, piemēram, obsidiānu, opālu, dimantu, hematītu, mēness akmeni, oniksu.

Ķēdes. Zelta ķēdes palīdz gūt panākumus mīlestības lietās. Tās paaugstina harismu visu dzimumu un vecumu cilvēkiem. Sudraba ķēdes aizsargā cilvēku no neveiksmes. Platīna ķēdes dod radošus panākumus. Melhiora ķēdes dāvina gudrību. Titāns nostiprina dvēseles veselību un spēku.

Auskari. Zelta auskari padara sievieti populāru vīriešu vidū, palīdz izpildīt vēlmes. Medicīnisku sakausējumu, titāna vai cirkonija auskari palīdz nostiprināt sieviešu veselību.

Piespraudes. Piespraude ir turīgu cilvēku talismans. Senatnē cilvēki ticēja, ka zelta piespraude dod finansiālu veiksmi, panākumus darbā un tirdzniecībā. Labi, ja brošā ir inkrustēti tādi naudas akmeņi kā turmalīns, dzintars, avanturīns vai tīģeracs.LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Talismanu horoskops. Kuru dārgakmeni rotās izvēlēties katrai zodiaka zīmei?

Sarkans dzīpars ap rokas locītavu. Kādu labumu sniedz šis populārais talismans?

Melns diedziņš ap roku kā talismans. Kā tas darbojas?

Septiņi amuleti, kas pasargās no ļaunas acs, lāstiem un citām nelaimēm