Pilnmēness Ūdensvīrā – tikai reizi gadā. Palīdz atbrīvoties no visa liekā!

21-07-2021


Ja veicat noteiktas darbības pilnmēness dienās, varat mainīt dzīvi un gūt panākumus, kas pārspēj visas cerības. Pilnmēness Ūdensvīrā iestājas 24. jūlijā plkst. 05:37.
Šim pilnmēness laikam ir milzīga ietekme uz nākotni, jo notiek vienā no četrām galvenajām pilnmēness periodiem, t.i., tie fiksētajās zīmēs – Vērsī, Lauvā, Skorpionā un Ūdensvīrā. Pilnmēness Ūdensvīrā notiek vienreiz gadā, palīdzot cilvēkiem atbrīvoties no iekšējiem blokiem, pretrunām un iegūt brīvību.

Pilnmēness ir saules un mēness opozīcija, saspringts aspekts, ietekmē kopējo emocionālo noskaņu, rada specifisku iekšējo atmosfēru. Dienas pirms un pēc pilnmēness ir cilvēka maksimālās garīgās aktivitātes laiks. Garīgām lietām laiks ir maksimāli labvēlīgs, tas veicina izpratni par lietu dziļāko būtību. Pilnmēness laikā ir svarīgi saglabāt līdzsvaru.

24. jūlijā nepieciešama noteikta uzvedības reorganizācija, nelielas izmaiņas, kas izraisa nopietnas sekas. Ja tas izdodas, tad cilvēks saņem jaunu stimulu savu spēju attīstībai. Pārvarot visas grūtības savā apziņā, personība nonāk pie liktenīgām pārmaiņām dzīvē.

Pilnmēness – tuvākās divas dienas pēc pilnmēness, mēs būsim Ūdensvīra zīmes enerģijas ietekmē, tāpēc, lai piesaistītu harmoniju savā dzīvē, esiet oriģināli, izrādiet savu individualitāti, iepazīstieties ar jauniem draugiem un domubiedriem. Un, protams, iegūstiet jaunas zināšanas, izrādiet aktivitāti sociālajos tīklos.

Mēness raksturo galvenās dzīves vajadzības, instinktus un emocijas, kas pilnmēness dienā ievērojami pastiprinās. Tas ir dvēseles simbols – zemei tuvākais debesu ķermenis. Katrs cilvēks, mainoties mēness fāzēm, sajūt pārmaiņas pašsajūtā un noskaņojumā. Fakts, ka mēness neizstaro gaismu, bet tikai to atstaro, akcentē mēness saskaņotību ar tumšo pusi – zemapziņu.

Pilnmēness ir brīdis, kad izaugsmes enerģija mainās. Procesi, kas sākās pēc jauna mēness, sasniedz maksimālu attīstību. Pēc analoģijas principa, pilnmēness atbilst Marsa enerģijai, t.i., tas ir milzīgs spēks un resursi. Aktivitātes, spēki, karotāji – Marss veicina darbspēju paaugstināšanos. Pilnmēness laikā šī enerģija ir jārealizē fiziskās darbībās, jāvirza radīšanas gultnē, citādi nerealizētais potenciāls var izpausties negatīvi aizvainojumu, kaprīžu, kritikas, pretenziju veidā.Pilnmēness Ūdensvīrā apvieno cilvēkus, attīra mentālo sfēru. Tomēr veicina arī neobjektīvas garastāvokļa maiņas, partneri var uzvesties neprognozējami viens pret otru.

Ūdensvīra zīme raksturo nepārtrauktas pārmaiņas un inovācijas, pārvalda cilvēku saziņu un mijiedarbību grupās.

Centieties neskart politiskās un finanšu tēmas šajā pilnmēnesī, citādi konflikti ir neizbēgami. 24. jūlijā pilnmēness ir ideāli piemērots tādu plānu veidošanai, kuru īstenošana sāksies 8. augustā vai tuvāko nedēļu pēc tā.

24. jūlijā pilnmēness pārvaldītājs – Urāns, planēta atrodas Vērša zīmē. Finanšu jautājumu risināšanu labāk neplānot un atlikt uz vairākām dienām. Var notikt situācijas, kas liek kaut ko mainīt dzīvē, atjaunoties, kaut arī sākumā viss tiek uztverts ļoti saspringti. Jaunākais pilnmēness pārvaldnieks Ūdensvīrā – Saturns, vadības statusā, kaut arī spriegumā ar Urānu. 24. jūlijā pilnmēness spēj ietekmēt likteni. Pagātnē paliek viss, kas novecojis, nespējīgs attīstīties, atbrīvojot vietu kaut kam jaunam un perspektīvam.

2021. gada 24. jūlijs būs pagrieziena punkts uz dzīves ceļa. Lai konstruktīvi izmantotu pilnmēness potenciālu Ūdensvīrā, nepieciešams, lai cilvēks pēc savas iniciatīvas sāktu darboties. Varbūt tas neizskatīsies ļoti pievilcīgs. Bet, ja jūs nebūsit apmierināts, jūs varēsiet mainīt savu dzīvi un gūt panākumus, kas pārspēj visas cerības.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Miegs pilnmēness naktīs. Kā rīkoties, ja nespēj gulēt?

Mags, Ragana vai Saules māceklis?Kādas maģiskas spējas tev piemīt saskaņā ar dzimšanas datumu

loading...