Piesātināts periods: 2024. gada aprīlī gaidāmi seši globāli astroloģiski notikumi

18-03-2024

2024. gada aprīlis solās būt intensīvu un dramatisku pārmaiņu periods, pateicoties sešiem astroloģiskiem notikumiem, kas var ietekmēt cilvēku likteņus visā pasaulē. Šie mirkļi būs ne tikai redzami – tiem būs globāla ietekme uz ikviena cilvēka dzīvi.

Pirmkārt, 1. aprīlis būs aptumsumu viduspunkta datums. Šī diena sola negaidītus un karmiskus notikumus, īpaši attiecību jomā. Tā kā aptumsuma ass atrodas Aunā un Svaros, kas saistīti ar jūtām, emocijām un līdzsvaru, jūs varat sagaidīt pēkšņus pavērsienus, kas ienesīs dziļas pārmaiņas jūsu personīgajā dzīvē.
8. aprīlī būs aptumsums un jaunmēness Aunā, kas sola spēcīgu progresu personīgo mērķu un interešu jomā. Šis ir laiks, kad Auna enerģija mudinās jūs uz rīcību, ļaujot jums īstenot ambīcijas un īstenot jaunus sākumus.

12. aprīlī būs zemāka Merkura un Saules konjunkcija Aunā, kas pavērs durvis slēptiem un noslēpumainiem projektiem un attiecībām. Šis periods būs labvēlīgs jaunu virzienu un stratēģiju izpētei.

Nākamais nozīmīgais notikums būs 18. aprīlī, kad Venera savienosies ar Nākotnes mezglu. Šī diena var nest jaunas mīlas tikšanās vai radikālas pārmaiņas esošajās attiecībās, ietekmēt jūsu dzīves ceļu un pat atrast ilgi gaidīto radniecīgo dvēseli.
Tomēr, iespējams, vissvarīgākais notikums ne tikai aprīlī, bet visa gada garumā ir Urāna un Jupitera konjunkcija Vērsī no 18. līdz 21. aprīlim, ko pavada planētu parāde.

Šis notikums sola dramatiskas pārmaiņas finanšu un mājokļu jomā, kas skars gandrīz ikvienu. Neatkarīgi no tā, vai runa ir par karjeras pārmaiņām, finanšu ieguldījumiem vai mājokļa maiņu, ikviens izjutīs šīs spēcīgās planētu konfigurācijas ietekmi.

Mēnesi noslēgs spēcīgs Pilnmēness Skorpionā 24. aprīlī, ko pavadīs pārmaiņas finanšu un intimitātes jomā. Šajā laikā var tikt pieņemti lēmumi par īpašuma sadali vai ilgtermiņa attiecību izbeigšanu, paverot jaunus apvāršņus un iespējas.LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Nāksies papūlēties! Septiņas horoskopa zīmes, kas vienaldzīgas pret dāvanām un komplimentiem

Kādus ziedus dāvināt katrā horoskopa zīmē dzimušai sievietei? + Vēl pieci horoskopi