Piecas zodiaka zīmes 2024. gada janvārī tiks apbērtas ar naudu. Kuras tās ir?

29-12-2023

Astrologi ir nosaukuši piecas zodiaka zīmes, kurām 2024. gada janvārī ļoti veiksies ar naudu. Zvaigznes tām sola lielus panākumus šajā jomā.

Dvīņi

Jaunā gada pirmajā mēnesī pozitīvā planētu ietekmē varēs ne tikai ietaupīt, bet arī vairot bagātību, taču, lai to paveiktu, ir cītīgi jāstrādā. Daudz iespēju pavērsies, ja pievērsīsi uzmanību likteņa zīmēm un komunicēsi ar inteliģentiem un motivētiem cilvēkiem.

Lauva

Šī zodiaka zīme var sagaidīt, ka tiks atdoti vecie parādi. Lai izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, tev jābūt piesardzīgam un jāturas tālāk no emocijām. Ja 2023. gada beigās būsiet cītīgi strādājis, Visums jums dāvās finansiālus panākumus.

Skorpions

Zvaigznes sola ārkārtīgi veiksmīgu 2024. gada finansiālo sākumu. Tev vajadzētu sagaidīt lielas pārmaiņas gada pirmajās 5-7 dienās. Jums izdosies palielināt savus uzkrājumus, taču izvairieties no riska un pārejošām kaprīzēm.

Strēlnieks

Nāk labvēlīgs periods biznesa attīstībai, jaunas darbavietas atrašanai un lietišķo sakaru veidošanai. Ja ieguldīsi naudu nākotnē, tu noteikti nepazaudēsi – būsi apmierināts ar rezultātu. Janvāris ir lielisks mēnesis aktīvai darbībai.

Mežāzis

Finanšu veiksme kļūs par tavu pavadoni, lai to varētu izmantot tikai domas spēku. Tavi pašreizējie panākumi ir aktīvas lietišķas darbības rezultāts. Iztērē savus ietaupījumus gudri un rūpīgi pārdomā pirkumus. Jaunas idejas un enerģisks darbs palīdzēs tev vairot savu kapitālu.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

FOTO. Kā izrotāt māju Jaunajam gadam ar egļu zariem

Tuvojas garais gads! Mīti un ticējumi

Mazliet maģijas svētku laikā: kā piesaistīt naudu un labklājību

loading...