Dzivei.eu privātuma politika

Portāls Dzivei.eu, pieejams no https://www.dzivei.eu, viena no mūsu galvenajām prioritātēm ir mūsu apmeklētāju privātums. Šajā privātuma politikas dokumentā ir apkopoti informācijas veidi, ko vāc un reģistrē Dzivei.eu, un kā mēs to izmantojam.
Ja jums ir papildu jautājumi vai nepieciešama papildu informācija par mūsu Privātuma politiku, sazinieties ar mums info@dzivei.eu.

Šī Privātuma politika attiecas tikai uz mūsu darbībām tiešsaistē un ir spēkā mūsu tīmekļa vietnes apmeklētājiem attiecībā uz informāciju, ar kuru viņi dalās un/vai kuru apkopo Dzivei.eu. Šī politika nav piemērojama informācijai, kas apkopota bezsaistē vai izmantojot citus kanālus, kas nav šī tīmekļa vietne.

Piekrišana
Izmantojot mūsu tīmekļa vietni, jūs ar šo piekrītat mūsu privātuma politikai un piekrītat tās noteikumiem.

Mūsu apkopotā informācija
Personas informācija, ko jums lūdzam sniegt, un iemesli, kādēļ jums to lūdzam, tiks jums izskaidroti brīdī, kad mēs lūgsim jums sniegt savu personas informāciju.

Ja sazināties ar mums tieši, mēs varam saņemt papildu informāciju par jums, piemēram, jūsu vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi, tālruņa numuru, ziņojuma saturu un/vai pielikumus, ko varat mums nosūtīt, un jebkuru citu informāciju, ko jūs varat izvēlēties sniegt.

Kad reģistrējat Kontu, mēs varam lūgt jūsu kontaktinformāciju, tostarp tādus datus kā vārds, uzņēmuma nosaukums, adrese, e-pasta adrese un tālruņa numurs.

Kā mēs izmantojam jūsu informāciju
Savākto informāciju mēs izmantojam dažādos veidos, tostarp, lai:

– nodrošinātu, pārvaldītu un uzturētu mūsu tīmekļa vietni;

– uzlabotu, personalizētu un paplašinātu mūsu tīmekļa vietni;

– izprastu un analizētu, kā jūs izmantojat mūsu tīmekļa vietni;

– krāpšanas atklāšanai un novēršanai;

– izstrādātu jaunus produktus, pakalpojumus, funkcijas un funkcionalitāti.

Sazināties ar jums tieši vai ar mūsu partneru starpniecību, tostarp klientu apkalpošanas nolūkos, lai sniegtu jums atjauninājumus un citu informāciju saistībā ar tīmekļa vietni, kā arī mārketinga un reklāmas nolūkos.

Dzivei.eu ievēro standarta procedūru, izmantojot logfailus. Šie faili reģistrē apmeklētājus, kad tie apmeklē tīmekļa vietnes. To dara visi hostinga uzņēmumi, un tā ir daļa no hostinga pakalpojumu analītikas.

Žurnālu datnēs apkopotā informācija ietver interneta protokola (IP) adreses, pārlūkprogrammas veidu, interneta pakalpojumu sniedzēju (ISP), datuma un laika zīmogu, atsauces/izvades lapas un, iespējams, klikšķu skaitu. Tie nav saistīti ar informāciju, kas ļauj identificēt personu. Šīs informācijas mērķis ir analizēt tendences, pārvaldīt vietni, izsekot lietotāju kustībai vietnē un vākt demogrāfisko informāciju.

Sīkfaili
Tāpat kā jebkura cita tīmekļa vietne, Dzivei.eu izmanto “sīkdatnes”. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas, lai saglabātu informāciju, tostarp apmeklētāju preferences un tīmekļa vietnes lapas, kurām apmeklētājs piekļūst vai kuras apmeklē. Šī informācija tiek izmantota, lai optimizētu lietotāju pieredzi, pielāgojot mūsu tīmekļa lapas saturu, pamatojoties uz apmeklētāja pārlūkprogrammas veidu un/vai citu informāciju.

Google DoubleClick DART sīkfails
Google ir viens no mūsu vietnes trešās puses piegādātājiem. Tā arī izmanto sīkfailus, kas pazīstami kā DART sīkfaili, lai mūsu vietnes apmeklētājiem rādītu reklāmas, pamatojoties uz viņu apmeklējumu vietnē www.website.com un citās vietnēs internetā. Tomēr apmeklētāji var izvēlēties atteikties no DART sīkfailu izmantošanas, apmeklējot Google reklāmu un satura tīkla konfidencialitātes politiku šādā URL adresē – https://policies.google.com/technologies/ads.

Mūsu reklāmas partneri
Daži no mūsu vietnes reklāmdevējiem var izmantot sīkfailus un tīmekļa bākas. Mūsu reklāmas partneri ir uzskaitīti turpmāk. Katram no mūsu reklāmas partneriem ir sava Privātuma politika, kurā izklāstīta lietotāju datu politika. Vieglākai piekļuvei mēs esam izveidojuši hipersaites uz viņu konfidencialitātes politikām.

Google reklāmu politika

Reklāmas partneru privātuma politika
Šajā sarakstā varat iepazīties ar katra Dzivei.eu reklāmas partnera privātuma politiku.

Trešo pušu reklāmu serveri vai reklāmu tīkli izmanto tādas tehnoloģijas kā sīkdatnes, JavaScript vai tīmekļa bākas, kas tiek izmantotas to attiecīgajās reklāmās un saitēs, kuras parādās Dzivei.eu un tiek nosūtītas tieši uz lietotāja pārlūkprogrammu. Šādā gadījumā tie automātiski saņem jūsu IP adresi. Šīs tehnoloģijas tiek izmantotas, lai novērtētu savu reklāmas kampaņu efektivitāti un/vai lai personalizētu reklāmas saturu, ko redzat apmeklētajās tīmekļa vietnēs.

Ņemiet vērā, ka Dzivei.eu nav piekļuves vai kontroles pār šīm sīkdatnēm, ko izmanto trešo pušu reklāmdevēji.

Trešo pušu privātuma politika
Dzivei.eu privātuma politika neattiecas uz citiem reklāmdevējiem vai tīmekļa vietnēm. Tādējādi, lai iegūtu sīkāku informāciju, iesakām iepazīties ar šo trešo pušu reklāmu serveru attiecīgajām privātuma politikām. Tā var ietvert to praksi un norādījumus par to, kā atteikties no noteiktām iespējām.

Jūs varat izvēlēties atspējot sīkfailus, izmantojot savas individuālās pārlūkprogrammas opcijas. Lai uzzinātu sīkāku informāciju par sīkdatņu pārvaldību ar konkrētām tīmekļa pārlūkprogrammām, to var atrast attiecīgo pārlūkprogrammu tīmekļa vietnēs.

CCPA privātuma tiesības (Nepārdodiet manu personisko informāciju)

Saskaņā ar CCPA Kalifornijas patērētājiem, papildus citām tiesībām, ir tiesības:

– pieprasīt, lai uzņēmums, kas vāc patērētāja personas datus, atklāj, kādas kategorijas un konkrētus personas datus uzņēmums ir vācis par patērētājiem.

– pieprasīt, lai uzņēmums dzēš visus personas datus par patērētāju, ko uzņēmums ir savācis.

– pieprasīt, lai uzņēmums, kas pārdod patērētāja personas datus, nepārdod patērētāja personas datus.

Ja iesniedzat pieprasījumu, mums ir viens mēnesis laika, lai jums atbildētu. Ja vēlaties izmantot kādu no šīm tiesībām, lūdzu, sazinieties ar mums.

Vispārējo datu aizsaedzības regula (VDAR) datu aizsardzības tiesības
Mēs vēlamies pārliecināties, ka esat pilnībā informēts par visām savām datu aizsardzības tiesībām. Katram lietotājam ir šādas tiesības:

Tiesības piekļūt – Jums ir tiesības pieprasīt savu personas datu kopijas. Par šo pakalpojumu mēs varam iekasēt nelielu maksu.

Tiesības uz labošanu – jums ir tiesības pieprasīt, lai mēs izlabojam jebkādu informāciju, kas, jūsuprāt, ir neprecīza. Jums ir arī tiesības pieprasīt, lai mēs papildinām informāciju, kas, jūsuprāt, ir nepilnīga.

Tiesības uz dzēšanu – jums ir tiesības pieprasīt, lai mēs dzēšam jūsu personas datus, ja tiek ievēroti noteikti nosacījumi.

Tiesības ierobežot apstrādi – jums ir tiesības pieprasīt, lai mēs ierobežojam jūsu personas datu apstrādi, ja tiek ievēroti konkrēti nosacījumi.

Tiesības iebilst pret apstrādi – Jums ir tiesības noteiktos apstākļos iebilst pret jūsu personas datu apstrādi.

Tiesības uz datu pārnesamību – jums ir tiesības pieprasīt, lai mēs pārsūtām savāktos datus citai organizācijai vai tieši jums, ievērojot noteiktus nosacījumus.

Ja jūs iesniedzat pieprasījumu, mums ir viens mēnesis laika, lai jums atbildētu. Ja vēlaties izmantot kādu no šīm tiesībām, lūdzu, sazinieties ar mums.

Informācija par bērniem
Vēl viena no mūsu prioritātēm ir bērnu aizsardzība, izmantojot internetu. Mēs aicinām vecākus un aizbildņus novērot, piedalīties un/vai uzraudzīt un vadīt viņu darbības tiešsaistē.

Dzivei.eu apzināti nevāc nekādu personiski identificējamu informāciju no bērniem, kas jaunāki par 13 gadiem. Ja jums šķiet, ka jūsu bērns mūsu vietnē ir sniedzis šāda veida informāciju, mēs ļoti aicinām jūs nekavējoties sazināties ar mums, un mēs darīsim visu iespējamo, lai nekavējoties dzēstu šādu informāciju no mūsu ierakstiem.

Izmaiņas šajā konfidencialitātes politikā
Mēs laiku pa laikam varam atjaunināt savu konfidencialitātes politiku. Tāpēc iesakām periodiski pārskatīt šo lapu, lai uzzinātu par jebkādām izmaiņām. Mēs informēsim jūs par jebkādām izmaiņām, ievietojot jauno konfidencialitātes politiku šajā lapā. Šīs izmaiņas stājas spēkā nekavējoties pēc to publicēšanas šajā lapā.

Mūsu Privātuma politika tika izveidota, izmantojot Privātuma politikas ģeneratoru.

Sazinieties ar mums
Ja jums ir kādi jautājumi vai ierosinājumi par mūsu Konfidencialitātes politiku, sazinieties ar mums: info@dzivei.eu!

VAIRĀK INFORMĀCIJAS – FIZISKO PERSONU DATU APSTRĀDES LIKUMĀ!