Mēness kalendārs matu krāsošanai 2024. gada martā

02-03-2024

Foto – Pixabay

Tuvojoties kalendārajam pavasarim, daudzi no mums izjūt vēlmi kaut ko mainīt savā izskatā, lai ienestu svaigumu un jaunumu. Mēness kalendārs matu krāsošanai 2024. gada martā ir pārsteidzošs līdzeklis, kas ļauj pavasari sagaidīt jaunā izskatā, kas piešķir šim procesam īpašu simbolisku nozīmi un enerģiju.

Marts sākas ar pārmaiņām labvēlīgu periodu. Skorpiona zīmes ietekmē šīs dienas veicina pozitīvu noskaņojumu un labsajūtu. Eksperti iesaka šajā periodā izvēlēties gaišus toņus, kas palīdzēs saglabāt lielisku noskaņojumu un ilgstošus krāsošanas rezultātus.

3., 4. marts

Imidža maiņa šajā laikā var izraisīt garastāvokļa svārstības dilstošā Mēness ietekmē Strēlnieka zīmē. Radikālu pārmaiņu vietā labāk pievērsiet uzmanību matu kopšanai, stiprinošām maskām un ataugušo sakņu krāsošanai.
5., 6. marts

Dilstošā Mēness ietekmē Mežāzī ieteicams būt uzmanīgiem ar matu krāsošanu, lai izvairītos no blaugznām. Ja nepieciešama krāsas maiņa, jāizvēlas saudzīgas tumšu toņu krāsas un jāvēršas pie profesionāļa.

7., 8. marts

Šis periods, kad Mēness atrodas Ūdensvīra zvaigznājā, ir ideāli piemērots tēla maiņai. Spilgtas nokrāsas ilgi saglabāsies, palīdzot uzturēt labu garastāvokli un piesaistīt veiksmi dažādās dzīves sfērās.
9., 10. marts

Mēness pāreja Zivju zvaigznājā un jaunā Mēness iestāšanās 10. martā norāda uz aizsargājošā biopola samazināšanās risku. Šajā periodā negatīvas sekas var radīt tēla maiņa, tostarp matu krāsošana. Ieteicams pievērst uzmanību matu stiprināšanai ar kopšanas procedūrām.

11., 12. marts

Augošais Mēness Auna zvaigznājā dod apņēmību un enerģiju pārmaiņām. Šis ir lielisks laiks, lai pieņemtu lēmumus un spertu soli nezināmajā, tostarp mainītu savu izskatu.

13., 14. marts

Mēness augošā Mēness ietekmē Vērša konstelācijā matu krāsošana ir lielisks veids, kā piesaistīt veiksmi biznesa pasaulē. Dabiski toņi palīdzēs tev koncentrēties uz svarīgiem uzdevumiem.

15., 16., 17. marts

Šīs dienas, kad Mēness atrodas Dvīņu zvaigznājā, ir labvēlīgas matu krāsas maiņai. Tomēr, lai izvairītos no nevēlamiem rezultātiem, 17. martā vajadzētu izvairīties no krāsošanas.

18., 19. marts

Mēness Vēzī iesaka matu krāsošanai izvēlēties dabīgus un saudzīgus sastāvus. Tonējošie šampūni var palīdzēt uz laiku izmēģināt jaunu izskatu, neriskējot sabojāt matus.

20., 21. marts

Mēness pieaugums Lauvā veicina spilgtu toņu izvēli, kas palīdzēs jums kļūt pārliecinātākiem un izpaust savu individualitāti.

22., 23., 24. marts

Laikā, kad Mēness pāriet Jaunavas zīmē, tev vajadzētu dot priekšroku dabiskiem toņiem un mērenībai krāsošanā, lai saglabātu harmoniju un attiecības lietišķajā vidē.25., 26. marts

Pilnmēness Svaros 26. martā norāda uz nepieciešamību rūpēties par saviem matiem un stiprināt to struktūru. Šajā periodā aktuālas ir gan profesionālās kopšanas procedūras, gan tautas skaistumkopšanas receptes.

27., 28., 29. marts

Dilstošs Mēness Skorpionā ietekmē iestājas labvēlīgs periods sava tēla maiņai. Tomēr jāatceras, cik svarīgi ir izvēlēties kvalificētu meistaru krāsošanai.

30., 31. marts

Marta mēnesim tuvojoties noslēgumam, tev jāatceras izvēlēties dabiskus toņus, kas tuvi tavai dabiskajai matu krāsai. Nepieciešamības gadījumā var ķerties pie sirmu matu krāsošanas, taču vēlams šādas procedūras uzticēt profesionāļiem skaistumkopšanas salonā.LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Ja martā kaķis saulītē sildās, aprīlī līdīs uz krāsns. Laika vērotājs par MARTU

Lielākie veiksminieki martā – kuras horoskopa zīmes tās būs?

Trīs zvaigžņu zīmēm MARTS būs sarežģīts mēnesis

Magnētisko vētru kalendārs MARTAM. Kas jāņem vērā hipertonijas slimniekiem?