Matu krāsas horoskops. Kāds tonis visvairāk piestāv katrai zodiaka zīmei?

18-11-2019

matu_krasa1

Matu krāsa ne tikai izceļ personību, bet arī palīdzēt vai traucēt sasniegt mērķus.

Auns
Spēcīga, kaislīga, impulsīva personība, vienmēr grib būt pirmais. Zvaigznes iesaka nestrīdēties ar likteni – ugunīgas šķipsnas kastaņkrāsas krēpēs nesīs veiksmi.

Vērsis
Vēršiem ļoti patīk greznība, krāšņums, viņi dievina siltu un patīkamu atmosfēru. Jebkura toņa kastaņu nokrāsas viņiem lieliski piestāv, palīdz gūt panākumus.

Dvīņi
Mūžam jaunie, daudzpusīgie Dvīņi dzīvē ir īsts hameleons. Īsi vai vidēja garuma mati ar gaišāk iekrāsotām šķipsnām nesīs viņiem veiksmi.

LASI VAIRĀK: KĀ IZVĒLĒTIES LŪPU KRĀSAS TONI

Vēzis
Vēzis mīlu mājas, un mājas mīl Vēzi. Nav nekāds apkārt klaiņotājs, bet noskaņojums mēdz būt ļoti mainīgs. Vēzim piestāv jebkuri tumšie toņi, kas palīdz izvairīties no satricinājumiem.

Lauva
Lauva vienmēr grib būt uzmanības centrā. Viņš ir īsts līderis. Jebkuru toņu blondās krāsas piestāv šai karaliskajai dzīvei – gaišmatainus Lauvas veiksme nekad nepamet.Jaunava
Jaunavas jau kopš dzimšanas ir nevainīgas un dabiskas. Viņām piestāv gaišbrūni vai gaiši rudi toīn.

Svari
Labi audzināta, mierīga un eleganta personība. Medus toņi, gaiša labības nokrāsa piestāv šai zīmei, kurai tik svarīga ir stabilitāte.

LASI VAIRĀK: AURAS KRĀSAS HOROSKOPS

Skorpions
Noslēpumainākā, dramatiskākā, saspringtākā horoskopa zīme, kurai patīk pētīt dzīvi visās tās izpausmēs. Tumšbrūna vai melna matu krāsa Skorpionam tajā palīdzēs.

Strēlnieks
Uzņēmīga un optimistiska zīme, īsts ceļotājs, kuram pieredze ir sinonīms autoritātei. Veiksmi nesīs platīna un ingvera nokrāsas matiem.

Mežāzis
Mežāzim vissvarīgākais ir bagātība un finansiāla stabilitāte. Piesātināti tumšbrūni toņi uzsvērs Mežāža stilīgo tēlu un nodrošinās veiksmi naudas lietās.

LASI VAIRĀK: TALISMANU HOROSKOPS

Ūdensvīrs
Unikālas, neparastas, bieži nesaprastas personības. Ja nu kādam piestāv “ekstrēmas” krāsas, tas ir Ūdensvīrs, kura harizmu tās tikai pastiprina.

Zivis
Radoša, kreatīva, mistiska un sapņaina personība. Piestāv dažādi blondās krāsas toņi ar interesantām niansēm: krējuma blondais, gaiši rudais un līdzīgi.

loading...