Lielais veselības horoskops 2021. gadam visām zodiaka zīmēm

14-12-2020

Ar planētām un zodiaka zīmēm var klasificēt cilvēka ķermeņa orgānus un sistēmas, uzskata astrologi.

Tāpēc horoskopa analīze ļauj izprast saslimšanas iespējas. Visas veselības stāvokļa izmaiņas var izpausties trīs līmeņos: garīgā, psihiskā un fiziskā līmenī. Tie ir savstarpēji saistīti, un ir tendence pāriet no viena līmeņa uz otru.

Psihes traucējumi – bailes un fobijas, piemēram, var piesaistīt cilvēkam tieši to saslimšanu, no kuras viņš baidās.

Astroloģe Marina Skadi piedāvā veselības horoskopu 2021. gadam!

Auns

Hronisku slimību simptomu samazināšanās. Psihiskais stāvoklis stabilizējas, jums vieglāk izprast sevi, savas vajadzības un vēlmes. Labs garastāvoklis ir raksturīgs pat smagi slimiem cilvēkiem.

Šajā periodā ir labi izsekot un iezīmēt turpmākās ārstēšanas un atveseļošanās plānus. Labs periods zobu ārstēšanai, raušanai un protezēšanai.

Jāievēro īpaša piesardzība, lietojot tehniku, veicot eksperimentus, atrodoties sabiedriskās vietās un transportā, īpaši no pavasara vidus līdz vasaras vidum. Šajā periodā ir iespējami uzbrukumi, nelaimes gadījumi, traumas, ievainojumi avāriju rezultātā vai ražošanā.

Visa gada garumā sievietēm ir vēlams vairīties no svešiniekiem. Pastāv draudi grūtniecībai, neveiksmīgs periods neauglības ārstēšanai. Jābaidās no enerģētiskās ietekmes, ir liela varbūtība nokļūt manipulatora ietekmē.

Vērsis

Gada pirmajā pusē imūnsistēma ir vājāka, tāpēc nepieciešams pielikt maksimālu pūles, lai veiktu ārstnieciskos vai profilaktiskos pasākumus, nodarbotos ar fiziskiem vingrinājumiem, pieteiktos kopējā masāžas kursā.

Iespējama šķidruma aizture organismā, šajā gadījumā labi palīdzēs limfodrenāžas masāža.

Jāievēro piesardzība attiecībā uz zālēm, alkoholu, agresīvām vidēm, kā arī uz ūdens.

Gada otrajā pusē pašsajūta uzlabosies, bet, ja jūs nodarbojaties ar savu veselību, tad dažas nepatīkamas sajūtas un saslimšanas simptomi vispār pazudīs. Tas būs kvalitatīvu izmaiņu periods
veselības stāvoklī.

Piemērots laiks cīņai ar neauglību. Labvēlīgs periods, lai ārstētu un veiktu dažādus pasākumus, kas vērsti uz audzēju ārstēšanu, infekcijas slimību ārstēšanu.

TURPINĀJUMU LASI NĀKAMAJĀ LAPĀ!

Lasīt tālāk: 1 2 3 4 5 6
loading...