Lielais attiecību horoskops AUNAM. Līderis mīlestībā, ģimenē, attiecībās

16-04-2020

auns1

Ja jūs esat tās sievietes tips, kuram dzīvē nepieciešami pastāvīgi spoži svētki ar troksni un uguņošanu, pasteidzieties — Auns ir jums ideāls partneris.

Ja mīlat laulībā mierīgu pastāvību, tad, diemžēl, šis nav jūsu variants, Vīrietis-Auns krasi maina vienu līdzsvara stāvokli pret citu.

Tikko viņš dega kaislību kvēlē, bet pēc brīža jūsu priekšā aisbergs. Ja aizvainosiet to vai viņš pēkšņi zaudēs interesi par jums (var notikt ari abi kopā), krasu izturēšanās maiņu pret sevi sajutīsiet momentā.

Lai no jauna vērstu uz sevi viņa uzmanību, viss būs jāsāk no nulles. Auni ir radošas enerģijas un dažādu ideju pārpilni, tādēļ pastāvīgi atrasties tiem līdzās ir apgrūtinoši, bet ne garlaicīgi.

Ja esat gliemezis pēc dabas, būs grūti noturēties līdzās veiklajam un mērķtiecīgajam Aunam; turklāt tam nepiemīt paradums ceļā atskatīties, un jūs varat tikt nozaudēta kā parasta lietiņa.Auni parasti izskatās jaunāki par saviem gadiem; briedums un vīrišķība tos apciemo vēlāk nekā citās zīmēs dzimušos, neaizmirstiet to. Vīrietis-Auns ir nepacietīgs, izlēmīgs un pašpārliecināts; viņš tiecas apsteigt visus, nereti ari pats sevi.

Brīžiem viņš ir pati nesavtība, dalās ar cilvēkiem visā, kas tam pieder, un tai pašā laikā var būt nepacietīgs, aizmāršīgs, nepanesami prasīgs un egoistisks, ja tā vēlmes netiek mirklī izpildītas.

Ir pārsteidzošo vīriešu-Aunu attieksme pret mīlu. Viņi dedzīgi atdodos mīļotajai, patiesi ticot, ka viņa ir vienīgā mīla pasaulē, neskaita Romeo un Džuljetu).

Ja mīlas saites negaidīti pārtrūkst, ar to pašu dedzību Aunu metat līmēt stikla lauskas un glābt, kas glābjams, bet, ja tas neizdodas — ar iepriekšējo ticību un tikpat lietu kvēli atrod sev jaunu Džuljetu, un sākas viss no gala.

Neatkarīgi no mīlas romāna kārtas skaitļa (pirmais vai simtu pirmais), Auns nešaubīgi tic, ka tas ir vienīgais patiesais. Mīlā Auns ir kristāldzidrs ideālists un tik ļoti sentimentāls, ka neatstās bez uzmanības nevienu jūsu kustību, skatu, vai nopūtu, ietinot jūsu attiecības apgarotas poēzijas gaisotnē. Viņš nekā neatstāj pusceļā, arī mīlai atdodas viss, bez atlikuma.

Pirmajā mirklī liekas, ka starp Auniem sastopami arī mierīgāki indivīdi. Neļaujaties apmānīties. Auns paliek Auns, un jebkuram Aunam savu labvēlību dāvā Marss. Jūsu Auns nav sevišķi runīgs? Nav enerģisks un saglabā mieru? Tā ir tikai šķietamība.

Jebkura Auna smadzenes strādā ar ātrumu 200 apgriezienu sekundē. Ja gribat ko noskaidrot par jūsu netipisko Aunu, ievāciet ziņas viņa iepriekšējā darba vietā vai taujājiet bijušajai mīļotajai. Pieticīgs? Kautrīgs? Būsiet viņu sajaukusi ar kādu citu. Tikai izveidojoties tuvām attiecībām, jūs pati izpratīsiet Aunu. Šis šķietamais necilums ir tikai maska, kas slēpj asu prātu un dedzīgu sirdi.

Lasīt tālāk: 1 2 3 4 5 6
loading...