Latvija paplašina iebraukšanas aizliegumu Putinu atbalstošām slavenībām

18-03-2023

Latvija iestājas pret tiem, kas atbalsta Putina agresiju. Latvijas “melnajā sarakstā” iekļauti Krievijas mākslinieki, kuri atbalsta pilna mēroga karu pret Ukrainu. Tādas zvaigznes kā Nadežda Babkina, Jūlija Baranovska, Ļera Kudrjavceva, Aleksandrs Maršals un dziedātājs Šaman ir saņēmuši aizliegumu iebraukt valstī.

Saskaņā ar Latvijas Ārlietu ministrijas oficiālās tīmekļa vietnes informāciju nevēlamo personu sarakstā ir iekļauti 35 cilvēki, kas atbalstījuši Krievijas agresiju. Šo lēmumu pieņēma ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs.“Lēmums pieņemts saskaņā ar Imigrācijas likuma 61. panta 2. punktu un paredz aizliegumu šīm personām ieceļot Latvijā uz nenoteiktu laiku. Latvija stingri nosoda Krievijas provocēto un nepamatoto karu Ukrainā, kas ilgst jau vairāk nekā gadu un kurā Krievijas bruņoto spēku brutālās rīcības dēļ ik dienu tiek nogalināti Ukrainas pilsoņi. Kremļa režīma pastrādāto zvērību atbalstīšana nozīmē līdzatbildību par pastrādātajiem noziegumiem, tāpēc šādu personu ieceļošana Latvijā nav pieļaujama,” teikts mājaslapā.

Kas nonācis “melnajā sarakstā” un netiks ielaists Latvijā:

Jaroslavs Dronovs (dziedātājs Šaman);

Ruslans Ostaško (Krievijas TV raidījumu vadītājs un propagandists);

Jūlija Baranovska (raidījumu vadītāja);

Natālija Kačura (dziedātāja no Doņeckas apgabala);

Kirils Kuzņecovs (aktieris);

Akims Apačevs (žurnālists no Mariupoles)

Polina Aguredževa (aktrise);

Aleksandrs Noskovs (aktieris);

Valērija Kudrjavceva (raidījumu vadītāja);

Nadežda Babkina (dziedātāja);

Aleksandrs Maršals (dziedātājs);

Vjačeslavs Manučarovs (žurnālists).

Sarakstā tika iekļauti arī propagandisti un deputāti, blogeri un sabiedrībā pazīstamas personas, kas atbalsta Putina režīmu. To vidū bija arī bijušie politiķi.

Atgādinām, ka iepriekš sankcijas pret Baskovu, Bojarski, Averinu un citiem Putina piekritējiem ieviesa Kanāda. Tagad šie mākslinieki, kuri iestājas par karu pret Ukrainu, nedrīkst apmeklēt šo valsti, un viņu aktīvi tur ir iesaldēti.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

“Tikai cilvēku vairs nebūs.” Kādas jaunas katastrofas pareģo ukraiņu burve Marija

Kas gaida Ukrainu tuvākā gada laikā? Astrologi modelē situācijas attīstību pēc zvaigznēm

Aktrise un dziedātāja Vera Brežņeva sarauj visas saites ar Krieviju; runās tikai ukrainiski

loading...