Ko acu krāsa liecina par vīrieti attiecībās? Špikeris sievietēm

16-07-2019


Izvēlies sava mīļotā vīrieša acu krāsu un izlasi, ko tā liecina par viņa raksturu!

Zilas acis
Iepazīstoties atsaucīgi un nepiespiesti. Jāatceras, ka vīrieši ar zilām acīm reti iepazīstas nejauši – viņiem viss ir ieplānots un gandrīz vienmēr tiek kontrolēts. Attiecības uzticami, nedaudz izklaidīgi, var aizmirst kādu svarīgu datumu un pārcelt romantisku tikšanos uz nenoteiktu laiku. Strīdos godīgi, bet nikni un indīgi. Šķiras korekti, ja viņus neapvaino.

Zaļas acis
Iepazīstas apzināti. Prot panākt, ka viņos iemīlas no pirmā skatiena, pat nepamanot, kas notiek. Attiecībās ciena brīvību un neatkarību.

Strīdas klusējot un labprāt salīgst mieru. Dod priekšroku ilgām attiecībām. Reizēm neapzinās savu pievilcību un uzskata sevi par garlaicīgiem pretējā dzimuma acīs.

Uzmanību: vīrieši ar zaļām acīm vispirms novērtē sievietes izskatu un tikai pēc tam visu pārējo.

Brūnas acis
Pirmajā iepzīšanās reizē noskaņoti labvēlīgi. Vienmēr rēķinās ar otro randiņu un ilglaicīgām attiecībām.

Ja sieviete atsakās tikties, atrod viņā nopietnus trūkumus. Attiecībās var skatīties pa kreisi, bet vispār nav noskaņots uz neuzticību, ja vien pārī viss ir kārtībā.

Diezgan iekarsīgi, nepatīk lūgt piedošanu, pat ja pats vainīgs. Šķiras emocionāli, var paņemt atpakaļ savas dāvanas un uzdāvināt kādai citai.

Pelēkas acis
Ja izlēmis iepazīties, tas ir īsts brīnums. Parasti iepazīstas nejauši vai kādā pasākumā ar gādīgu draugu vai radinieku palīdzību.

Attiecībās ātri apvainojās, strīdos sarkastisks, viņiem vajadzīgs laiks, lai noslēgtu mieru.

Šķiras sāpīgi, ilgi pārdzīvo šķiršanos, bet nežēlojas, lai gan no viņa izmocītā smaida pat akmenim apskrienas dūša.

loading...