Kas bojā izskatu sievietēm pēc 45? Leģendārās Maijas Pļiseckas atziņas

11-12-2022

No grumbām un novecošanas nav iespējams aizbēgt, bet sieviete vai vīrietis gados, kas par katru cenšas izskatīties kā jaunietis, kļūst smieklīgs, izteikusies slavenā balerīna Maija Pļisecka.

Maija Pļisecka (1925 – 2015) bija ne tikai izcila balerīna, Īva Senlorāna un Pjēra Kardēna mūza, bet arī sava laika pārmaiņu simbols. Pļisecka radīja brīvas un stipras, bet tai pašā laikā trauslas sievietes tēlu.Viņa izstaroja apbrīnojamu eleganci. Viņa pazina skaistumu un apbūra cilvēkus ārpus teātra – jebkuram vīrietim viņa varēja likt sajukt prātā.

Maija Pļisecka dejoja līdz 65 gadu vecumam, bet arī vēlāk izgāja uz skatuves, apburot visus ar savu grāciju. Viņa bija stila iemiesojums, un viņai patika stāstīt par to, cik grūti viņai tas nācās. Kā saglabāt formu? Neēd! Kā labi ģērbties padomju laikā? Tikai tērējot milzīgu naudu.

Vēl viena aizraujoša Pļiseckas spēja bija prasme pieņemt savu vecumu. Viņa zināja, kas bojā sievietes izskatu pēc 45 gadu vecuma vairāk nekā krunciņas.

“No grumbām nekur neaizbēgsi… Bet jauns večuks vai vecenīti ir smieklīgi… Ziniet, ir vecs dārzs un jauns dārzs. Bet vai tas ir sakopts vai ne, tā ir pavisam cita lieta. Tas pats ar cilvēka seju: vienmēr redzams – tā ir sakopta vai atstāta novārtā,” viņa teica.

“Viss ir ļoti vienkārši: jāprot palikt pašai sev. Nekrītiet panikā, ieraugot grumbas, sievietes izskatu bojā nevis krunciņas, bet gan neveiksmīgi mēģinājumi tās noslēpt. Ar vecumu tu nebeidz būt skaists dārzs. Rūpējies par sevi, nevis mēģini uzvarēt laiku, un tu vienmēr būsi lieliska.”

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Dabiskā skaistuma horoskops. Kādu burvību katram dāvā zvaigznes?

Mandeļu eļļa pret pirmajām grumbiņām un celulītu. Mājas kosmētika, kas neizraisa alerģiju!

Skaistuma miegs nav mīts! Kā kopt ādu, lai tā naktī lieliski atpūstos

loading...