Kāršu horoskops nedēļai. Lenormānas kāršu prognozi piedāvā astrologs Edgars Alans

05-05-2020


No 4. maija līdz 10.maijam. Kopējā nedēļas kārts. Attiecināma uz visām zīmēm. Kopējais nedēļas moto:

“Sirds”
Šonedēļ jums veiksies visās sirds lietās. Esiet laipni un sirsnīgi pret apkārtējiem un viņi jums atvērs savas sirdis. Nav izslēgts, ka tieši pie jums vērsīsies visi tie, kuriem uz doto brīdi ir smagi ap sirdi. Uzklausīt un dot padomu grūtā brīdi, nenāks pa skādi. Tomēr nevajadzēt arī it visiem atklāt visu kas jums pašiem uz sirds. Skauģu jau netrūkst mums apkārt. Esiet ģimenē tas gariņš, kurš rada labsajūtas un laime sajūtu visiem. Iekuriet saticības ugunskuru, lai visi var pie viņa pasildīties, prognozē astrologs Edgars Alans.

Katrai zīmei:
1 Auns – “Stārķis”
Pārmaiņas šajā nedēļā ir neizbēgamas. Sākot ar garastāvokļa maiņām un beidzot ar neparedzētiem notikumiem. Var rasties nepārvarama vēlme veikt pārkārtojumus mājās, vai darba vietā. Nepretojies šiem impulsiem. Tas uzlabos jūsu garastāvokli un dos spēka un enerģijas pieplūdumu. Radīs komforta sajūtu un nesīs mieru sirdī.

2. Vērsis – “Mākoņi”
Patiesībā viss nav tik slikti, kā jums šķiet. Nesaasiniet situāciju ar savām neizlēmīgām darbībām! Šī nedēļa no jums prasīs piesardzību, pastāvēt mazliet nostāk no notikumiem un pat varbūt, uz visu noskatīties no tālienes. Nedēļa paies šaubās un satraukumā, sliktās priekšnojautās. Lietās var rasties traucējoši apstākļi no jums neatkarīgu apstākļu dēļ.

Grūtības aptumšos garastāvokli un cerības uz nākotni. Pastāv liels risks, ka, saskaroties ar problēmu, jūs atteiksieties no tās risināšanas un atmetīsiet uz visu ar roku. Šī nav pareiza taktika. Ir vērts atgriezties sākuma stāvoklī un mēģināt mainīt visu, kas ir jūsu spēkos, vienlaikus atzīstot to, ko mainīt nav iespējams. Mākoņi arī brīdina, ka šobrīd jums acis ir aizmiglotas, iespējams, jūs esat pakļauts bailēm, kas paralizē jūsu spēju domāt, analizēt un rīkoties.

3. Dvīņi – “Bērns”
Šajā nedēļā jūs uzsāksiet realizēt jaunas ieceres vai projektus. Jūs iesaistīsities kādā biznesā, kas prasīs objektīvu un neaizmiglotu skatu. Kādam būs nepieciešama jūsu gādība un uzmanība. Kaut kas nevainīgs un labs pie klauvēs pie jūsu durvīm. Tas var būt gan patīkams pārsteigums, vai svaigs skats uz dzīvi, vai arī pirmie soļi jaunā neizpētītā jomā.

Iniciatīvas asnus var sagraut bailes un neticība savām spējām. Tomēr šonedēļ pieņemt svarīgus lēmumus ne būtu vērts, jo Jums var trūkt informācijas vai pietiekamas kompetences šajā jautājumā, un labāk ir pajautāt padomu pieredzējušākam cilvēkam.

4. Vēzis – “Suns”
Ir pienācis savaldīt savu iekšējo tīģeri un apskatīties ko tad jums pasaule sniedz. Esiet draudzīgi un mīļi. To ļoti novērties tie, kuri ikdienā saskarās ar jūsu raksturu. Sargājiet un rūpējaties par savu ģimeni. Ja prasa jūsu padomu, ne paskrieniet garām, apstājaties un palīdziet.

5. Lauva – “Sirds”
Šonedēļ jums veiksies visās sirds lietās. Esiet laipni un sirsnīgi pret apkārtējiem un viņi jums atvērs savas sirdis. Nav izslēgts, ka tieši pie jums vērsīsies visi tie, kuriem uz doto brīdi ir smagi ap sirdi. Uzklausīt un dot padomu grūtā brīdi, nenāks pa skādi. Tomēr nevajadzēt arī it visiem atklāt visu kas jums pašiem uz sirds. Skauģu jau netrūkst mums apkārt. Esiet ģimenē tas gariņš, kurš rada labsajūtas un laime sajūtu visiem. Iekuriet saticības ugunskuru, lai visi var pie viņa pasildīties.

Turpinājumu lasi nākamajā lapā!

Lasīt tālāk: 1 2 3
loading...