Jūliju Venera pavadīs Dvīņu zīmē. Kā atrast mīlestību vasaras skaistākajā mēnesī?

28-06-2020

Visu jūliju Venera pavadīs Dvīņos, kas atnesīs emocijas un romantiku, jaunas iepazīšanās un dedzīgas jūtas. Astrologi iesaka piecas lietas, kas palīdzēs ne tikai atrast savu mīlestību, bet arī kļūt laimīgākai.

Jūlijā Veneras atrašanās Dvīņos radīs patīkamus brīžus un iespējas personiskajā dzīvē. Šis tranzīts stimulē romantikas, viegluma, maiguma pieaugumu attiecībās, veicina savu emocionālo vajadzību izpratni. Astroloģiskajā pasaulē uzskata, ka Venera Dvīņos “mīl ar ausīm” un palīdz visiem, kuri meklē laimi. Galvenais ir zināt, ar ko sākt ceļu uz īstu mīlestību.

Veneras ietekme Dvīņos
Veneras pamatfunkcija ir partneru attiecību un materiālo vērtību pārvaldība. Kamēr Venera atrodas Dvīņos, cilvēki rod pareizu izpratni par mīlestību – veidojas vieglums saskarsmē ar pretējo dzimumu, ģimeni un draugiem. Šajā laikā var notikt vērtību maiņa: rodas vēlme kaut ko strauji mainīt dzīvē un attiecībās.

Astrologi atzinīst, ka Veneras laikā Dvīņos emocionālā dzīve tiek uztverta ar prieku. Protams, tas ir pozitīvi atspoguļojams personiskās dzīves jomā. Savstarpējā izpratne starp iemīļotajiem kļūst vienkāršāka, cilvēki tiecas pēc jutīguma un maiguma, kļūst uzmanīgi un atklāti.

Turklāt šādā laikā var sastapt cilvēku, kuru sūta pats liktenis, vai atjaunot maigas un labas attiecības ar iepriekšējo partneri. Neatkarīgi no zodiaka zīmes jūs patīkami pārsteigs jauns, daudz skaidrāks priekšstats par mīlestību. Bet nav jāaizmirst arī par pretimnākšanu.

Piecas lietas, kas palīdzēs atrast mīlestību 2020. gada jūlijā
1. Komunikācija. Tas var šķist banāli, bet patiesums saskarsmē ir atslēga uz laimi un mīlestību. Kad Venera ieiet Dvīņa zvaigznājā, var nebaidīties atklāti un godīgi runāt ar interesantu cilvēku. Šajā laikā emocionālā saikne kļūst daudz spēcīgāka. Tieši saskarsme palīdz atrast kopīgo un iekļūt visslēptākajos dvēseļu nostūros.

2. Atbrīvošanās no uzstādījuma “mīlestība ir sāpes”. Ja tā domāsi, arī attiecības būs sāpīgas un aizvainojošas. Par laimi, Veneras vadībā ikvienam būs iespēja atbrīvoties no šīs un citām negatīvajām ievirzēm, kuras traucē veidot laimīgas attiecības.3. Mīlestība pret sevi. Venera ir mīlestības dieviete, kas palīdz tiem, kuri novērtē un mīl sevi. Nevar pabarot cilvēku no tukša šķīvja. Tāpēc, pirms mīlēt citu cilvēku, jāmīl pašam sevi. Šajā mīlestībā nav nekā savtīga, jo tā ir galvenais nosacījums savu dzīves mērķu sasniegšanai. Viss, kas vajadzīgs, ir pieņemt savus trūkumus, cienīt sevi un sākt ar sevi lepoties.

4. Darbs ar sevis. Patiesa mīlestība prasa darbu. Daži uzskata, ka, tiklīdz viņi satiekas ar piemērotu dzīves pavadoni, viņu dzīve kardināli mainīsies, bet problēmas un nepatikšanas pazudīs. Realitātē viss ir pavisam citādi. Jā, mīlestība ir dziļa emocionāla saikne, kas spēj dāvāt laimi, bet ir nepieciešams daudz darba un pacietības, lai nepieļautu nevērīgu attieksmi pret pareizo ceļu.

5. Cieņa. Venera Dvīņos veicina atklātību un vieglumu, kas, protams, palīdzēs radīt patīkamas romantiskās attiecības, bet negarantē to veiksmīgu attīstību. Lai izveidotu stipru saikni, jāciena vienam otrs. Un tas nav sinonīms “upurēt”. Neveselīgas attiecības veidojas tad, ja viens vai abi partneri domā tikai par sevi, lai gan vissvarīgākais mīlestībā ir domāt par mīļoto cilvēku, atbalstīt viņu un reizēm atteikties no savām vēlmēm viņa labā.

Avots: “Esotericblog”

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Horoskops Vēža zīmē dzimušam vīrietim. Cieni viņa čaulu!

Kā pareizi izveidot mājas altāri rituālu veikšanai. +Pieci iedarbīgi rituāli mīlestībai un veiksmei!

Horoskops vasarai pēc dzimšanas gada. Kurš laiskosies, kurš – darbosies?

loading...