Īpašas līnijas plaukstās, par kurām būtu jāzina katram!

11-02-2021

Īpašas līnijas plaukstās – no tām zinātāji var izdarīt secinājumus par cilvēka raksturu un likteni. Ir arī tādas līnijas, kuras neieraudzīt katrā plaukstā. Izlasiet rakstu un paskatieties uz savu roku. Vai jums ir tādas līnijas? Ko tas nozīmē?

Likteņa līnija

Otrkārt – ietekmes un kontroles līnija. Šī līnija rāda, ka jūs varat ietekmēt notikumus savā dzīvē un tāpēc arī savu likteni. Jo dziļāka un platāka ir līnija, jo stiprāka ir jūsu ietekme. Ja šī līnija ir pārtraukta un ar līkumiem, tad jūsu dzīvē ir daudz izmaiņu.

Ja likteņa līnija ir skaidra, tad spilgti izteikta un paiet no pirksta līdz plaukstas locītavas vidum, tā ir panākumu un veiksmes zīme.Marsa līnija

Tādas līnijas nav visiem. Tas nozīmē spēcīgas enerģijas klātbūtni. Citiem vārdiem sakot, tas ir liktenis, veiksmes zīme daudzās lietās. Tāpat arī daudzi interpretē šo līniju kā augstāko spēku aizbildniecību.

Mīlestības līnija (laulība)

Ja laulības līnija atrodas tuvu mazajam pirkstiņam – vēla laulība. Pozitīvi simboli – kvadrāts, trapece, rombs laulības līnijā. Visi pārējie, ieskaitot dzimumzīmītes, nesola laimīgu un mierīgu ģimenes dzīvi.

Saules līnija

Šī līnija ir cilvēkiem, kuriem lemts būt veiksmīgiem. Cilvēki ar saules līniju ir cilvēki, kuriem netrūkst laimes dzimšanas dienā. Ja jums ir šī līnija, bet jūs dzīvojat bez jebkādas veiksmes, padomājiet par savu karmu. Saskaņojiet savu mērķi un panākumus savā dzīvē.

Veneras gredzens

Ja gredzens ir taisns un labi redzams, tad tā ir laba, noturīga laulība. Pārtraukta līnija nozīmē šķiršanos. Skaidri izteikts pusloks runā par to, ka cilvēks ir kaislīgs. Ja līnija no rādītājpirksta un pirkstiņa uz vīrieša delnas, tas liecina par saziņu. Lauzta līnija – tieksme pēc piedzīvojumiem.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Uzzini, ko nozīmē šādas “H” veida līnijas plaukstā!

Plaukstas līnijas: šis punkts norāda, cik pārticīgs būsi!

Ko līnijas plaukstā vēsta par laulību un bērnu skaitu?

loading...