Horoskops Lauvas zīmē dzimušam vīrietim. Kā apburt zvēru karali?

17-08-2020

lauva

Vīrietis-Lauva lieliski zina sava valdzinājuma spējas, tādēļ nekad nešķiež to veltīgi. Viņš patīksmināsies ar to jūsu priekšā un draugu kompānijā, bet vēl labāk — lielā sapulcē, un, jo tā lielāka, jo Lauvam patīkamāk. Tad par viņu sajūsmināsies ne viens vai pieci cilvēki, bet veseli divsimt.

Jau pirmssākumā Lauva noskaņots uz romānu, tadeļ nav nekā vieglāka, kā noķert viņu savos tīklos. Mīlas čuksti sveču gaismā, pastiprināti ar solīdu porciju dievi­nāšanas, apbrīnas un glaimu, — un lepnais zvēru karalis pārvēršas mājas kaķēnā. Turklāt viņš dievinās jus bez mēra, apkraus dāvanām un ziediem, vadās pa teātriem un sabiedrības rautiem, rakstīs kaisles pilnas vēstules. Cerīgs sākums, vai ne? Bet katrai medaļai ir divas puses.

Lauva ir neparasti greizsirdīgs. Ja esat viņa sieviete, tad piederat tam visa — ar sirdi un dvēseli. Viņš izlems jūsu vietā, kādus tērpus valkāt, kādu frizūru veidot, ko lasīt, ar ko draudzēties un kā pavadīt laiku. Viņš kā tiesā jūs nopratinās, kur atļāvāties pavadīt veselas divas stun­das, ja promejot teicāt, ka atgriezīsieties pēc stundas un četrdesmit piecām minūtēm. Viņš painteresēsies, kas jums zvanījis un par ko jūs runājāt.

Ja jūs, gatavojot brokastu kafiju, pārāk ilgi skatīsieties logā, vai vienkārši sēdēsiet, sapņaini raugoties griestos vai grīdā, viņš obligāti taujās, ar ko tādu nodarbinātas jūsu domas, ka jau veselas piecas minūtes nepievēršat tam nekādu uzmanību. Neiesaku jums pat jokojot atbildēt, ka domājat par kādu citu. Tas jums netiks piedots. Bet, ja šis cits, kuram nav nekāda sakara ar jums, izrādīsies Lauvam pazīstams, tam ari klāsies plāni. Tātad jūsu kopdzīve ar Lauvu nebūs rozēm vien kaisīta, bet ja tomēr būs, tad neaizmirstiet, ka rozēm ir ērkšķi.

Vislabāk, ja jūsu attiecībās pastāvēs maigums un mīlī­gums, kuri noslāpē pat visvētrainākos emociju zibšņus.
Arī vīru-Lauvu jums neizdosies radīt savu profesionālu karjeru. Viņš to nepieļaus. Ja tomēr pastāvēsiet uz to, tad var izrādīties, ka, stāvot pie altāra līgavas tērpā, esat palikusi viena.

Vīrs-Lauva ir labs un pateicīgs kā karalis Arturs (ja uztversiet viņu kā visuma centru). Ja cienīsiet viņu tā, kā viņš to pelna (pēc viņa paša domām), viņš būs pats dāsnums, ne mazākajā vēlmē jūs nezināsiet atteikuma. Ja dievināsiet to, var gadīties, ka viņš nekad nekļūs jums neuzticīgs (būdams pēc dabas pārk sinks, lai medītu jaunas kaķenītes, ja mājās ir sava lauvenīte).

Kopā ar Lauvu jums draud aktīva sabiedriskā dzīve. Tiesa, tajos gadījumos, kad viņš dosies uz vecpuišu ballī­tēm vai pamatīgi iztērēsies zirgu skriešanās sacīkstēs vai kazino, jums nāksies paciesties.

Toties Lauvam piemīt mūsdienās reta īpašība — tiem ir zelta rokas. Ja salūzis slēdzis vai virtuvē tek krāsns, ne­strādā televizors vai šņāc magnetofons, sakiet to savam Lauvam, un viņš mirklī visu salabos. Pēc neilga laika slēdzis normāli strādās, ūdens no krāna tecēs, kad pēc tā būs nepieciešamība, teleekrānā parādīsies attēls, bet mag­netofons dziedās savā parastajā balsī. To visu Lauva veiks nepiepūloties, pat ar labpatiku. Vai tagad saprotat, kāds dārgums ir jūsu laulātais?

Vīrieši-Lauvas ir viegli ietekmējami un lieli estēti, tāpēc pat precējušies, tie nebūs vienaldzīgi pret daiļām sejiņām. Ja nerīkosiet viņam greizsirdības scēnas, necentīsieties atmaksai flirtēt ar citiem un turpināsiet izturēties pret viņu ar agrāko maigumu un mīlestību, viņš nekad neiz­vēlēsies citu. Lauvam, pēc dabas nedaudz egoistiskam un stipri nodarbinātam pašam ar sevi, kādā brīdī var pietrūkt takta, bet, sapratis, ka sāpīgi kādu aizvainojis, viņš ne­paies vienaldzīgi garām, bet centīsies «nolaizīt» pārplēsto brūci.Lauvām eksistē kāda ilūzija, ko tie nespēj pārvarēt. Lauvas bieži vien apprec sievietes ar daudz zemāku so­ciālo stāvokli vai tādas, kas jebkur nedaudz atpaliek, cerībā, ka nabaga «pelīte» būs viņiem visu mūžu patei­cīga par šīm laulībām. Bet nereti gadās, ka «nelaimīgās būtnes» prasmīgi pārņem no Lauvas varas scepteri un turpmāk valda jau bez vīra palīdzības. Nabaga zvēru karalis šai sakarībā jūtas ne visai mājīgi. Sī skumjā mācība nepārliecina lauvas un tie turpina maldīgi aizrau­ties ar «kautrajiem ziediņiem».

Pārsteidzoši, bet Lauvām bieži vien ir ļoti maza ģimene. Bērnu vai nu vispār nav vai tikai viens, vai arī Lauva aiz­mucis pie citas ģimenes, atstājot savus pēcnācējus.

Lauvas — dedzīgi, kaut ne pārāk konsekventi vecāki. Toties, viņi ir tēvi, ko bērni mīl visu mūžu. Iesaku Lauvu sievām neveltīt saviem bērniem vairāk uzmanības, nekā pašam Lauvam, citādi viņš jutīsies briesmīgi aizskarts un aizvainots.

Ja esat piekritusi spēlēt otro vijoli un veidot (vai izlik­ties, ka veido) savu dzīvi pēc shēmas, kuru Lauva jums ieskicējis, jūs mīlēs, lolos, apdāvinās un, kas ne mazāk svarīgi, jūsu mājās vienmēr būs kārtībā rokturi, krāni, slēdži un viss pārējais, kas tur atrodas. Manuprāt, darī­jums nav slikts?

loading...