Gribi vīru? Šajās horoskopa zīmēs dzimušie reti izvēlas laulību

06-02-2024

Foto – Pixabay

Zvaigznes glabā savus noslēpumus, un astroloģija ir atslēga, lai saprastu, kāpēc daži zodiaka apļa pārstāvji tik nelabprāt stājas laulībā.

Auns (21. marts – 19. aprīlis)

Auni, kaisles un impulsivitātes iemiesojumi, iemīlas acumirklī, taču viņu ugunīgā mīlestība tikpat ātri izplēn.

Šie cilvēki, apzinoties savu noslieci uz garastāvokļa svārstībām, stratēģiski atliek laulību brīdi. Kad ir jādara nopietni soļi, Auns ieslēdz savu analītisko domāšanu, rūpīgi un bez steigas izvērtējot situāciju.

Auns var būt nepārliecināts par laulības nepieciešamību, dodot priekšroku brīvām un neatkarīgām attiecībām.

Neraugoties uz sabiedrības spiedienu un radinieku mājieniem, viņi pārliecinoši uzsver savu attieksmi pret laulību, paužot viedokli par tās lieko nepieciešamību mūsdienu pasaulē.

Atbilstoši saviem uzskatiem Auni negrasās pakļauties klajiem stereotipiem un dod priekšroku iet savu ceļu laimes meklējumos.

Dvīņi (22. maijs – 21. jūnijs)

Satvert Dvīņus aiz rokas un vest uz kāzām ir īsts kārdinājums, jo šīs nemierīgās dvēseles baidās zaudēt savu dārgo brīvību.

Laulība, pēc daudzu domām, ir piespiedu cietums, kas viņiem atņem iespēju izbaudīt ceļošanu, jautras ballītes un pašaizliedzīgas izpriecas. Dvīņi jūt, ka viņu dvēseliski meklējumi var netikt saprasti laulības saišu kontekstā.

Lai pārliecinātu Dvīņus apgūt ģimenes dzīves ceļu, ir nepieciešams viņus ne tikai iemīlēt, bet arī uzturēt bezgalīgas mīlestības stāvoklī. Pat šajā gadījumā viņi, uzticīgi savai dabai, izvairīsies no izšķiroša soļa.Skorpions (23. oktobris – 21. novembris)

Skorpioni neiebilst noslēgt laulību, taču sarežģītā daba bieži kļūst par šķērsli ceļā uz galveno soli. Šī zīme dod priekšroku attiecībām, kas izvairās no oficiāla apstiprinājuma dzimtsarakstu nodaļā. Šāda pieeja Skorpioniem ļauj vieglāk kontrolēt situāciju un nepieciešamības gadījumā lepni norādīt partnerim izeju.

Vientulība Skorpionu nebiedē, un stereotipi par obligātajām kāzu saitēm viņam izraisa tikai smieklus. Viņš ir pārliecināts, ka nopietnām attiecībām nav obligāti jābeidzas pie kāzu altāra, un ar šādu viedokli viņš viegli pretojas laulības uzliktajiem pienākumiem.

Strēlnieks (22. novembris – 21. decembris)

Lielākajai daļai Strēlnieku doma par laulību šķiet tikai kā mierinājums tiem, kuri nespēj tikt galā paši ar sevi. Pašpārliecināti indivīdi uzskata, ka viņiem nav vajadzīgi šādi “kruķi”.

Brīvība ir viņu uzticamais kompass, un viņi jūtas labi, ceļojot savā pasaulē un popularizējot savus uzskatus. Lai gan Strēlnieki dažkārt var mākties un filozofēt, šis stāvoklis ātri pāriet, nepalika viņu dzīvē.

Šie nepielūdzamie ceļotāji reti kavējas “ģimenes” punktā, dodot priekšroku brīvam lidojumam pāri ikdienišķajam. Strēlniekiem ģimenes dzīve ir ierobežojums, no kura, tiecoties pēc brīvības, viņi izvairās.Ūdensvīrs (20. janvāris – 18. februāris)

Tāpat kā Dvīņi, Ūdensvīri piešķir lielu nozīmi savai brīvībai un cenšas izvairīties no jebkādiem apstākļiem, kas varētu ierobežot viņu neatkarību.

Ūdensvīram laulības institūcija ir nopietns drauds viņa brīvībai. Ne katrs var mainīt Ūdensvīra domas par ģimenes dzīves nepieciešamību, un pat ja kāds drosmīgs mēģinās, kopdzīve ar šo zīmi radīs daudz grūtību.

Ūdensvīri ir prasīgi ikdienā un bieži kritizē citus, nevēlēdamies atzīt savas nepilnības. Ja viņi jūt, ka laulība viņiem “apgriež spārnus”, viņi ir gatavi atkāpties, cenšoties atbrīvoties no iedomātiem ģimenes važām.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Veselības horoskops FEBRUĀRIM visām zodiaka zīmēm

Februāris tautas ticējumos – Sveču, Puteņu, Ziemeļvēja mēnesis. Laika vērotāja piezīmes

Februāris atnesīs lieliskus jaunumus divām horoskopa zīmēm. Kuras tās ir?

loading...