FOTO: Lavandas toņi svētku un ikdienas manikīrā. Šī gada karstākā tendence!

19-03-2023

Manikīrs lavandas krāsā var būt gan svinīgs, gan ikdienišķs.

Pavasarī visas sievietes vēlas ko spilgtu un stilīgu, īpaši manikīram. Šajā sezonā varat izmēģināt krāsu, kas ir kļuvusi ne tikai par vienu no aktuālākajām tendencēm, bet arī par jauniešu rokām.

Modes eksperti apgalvo, ka 2023. gada pavasarī jums noteikti vismaz reizi vajadzētu izvēlēties lavandas manikīru. Šī krāsa var būt gan piesātināta un koša, gan atturīga. Lavandas manikīrs ir piemērots gan gariem, gan īsiem nagiem.
Franču stila cienītāji var izmēģināt balto krāsu aizstāt ar lavandas krāsu. Svarīgākais ir izvēlēties piemērotu krāsu nude finišam; tai jāsaskan ar spilgtu akcentu. Ja lavandas tonis ir auksts, tad pamata pārklājums nedrīkst būt pārāk piesātināts.

Lavandas manikīrs lieliski izskatās arī ar paipalu olu efektu. Jūs varat pievienot arī ziedu dizainu. Svarīgākais ir nepārspīlēt ar uzlīmēm vai dizainiem; pietiks ar vienu akcentu uz pirksta.Lavandu vari izmantot arī nevis kā galveno krāsu, bet tikai kā rakstu. Piemēram, vari izmēģināt graduēto dizainu – uz piena bāzes uzklāj lavandas krāsas rakstu.

Lavandas krāsas manikīrs ir ļoti atsvaidzinošs. Tas padara jūsu rokas ļoti stilīgas un jaunas. Jūs varat izvēlēties dizainu un izmēģināt modernās krāsas uz dažādu formu nagiem.

Tomēr paturiet prātā, ka pārklājums ar šādiem toņiem prasa vislielāko rūpību. Manikīram jābūt pilnīgi “tīram”, un laka nedrīkst “rāpties” pa kutikulu. Turklāt nedrīkst aizmirst par pareizu lakošanu. Mazākā kļūda, ko var paslēpt zem nūda, būs redzama uz nagiem ar spilgtu apdari.

SKATIES ARĪ ŠOS MANIKĪRA VARIANTUS!

Kādu manikīru izvēlēties katrai horoskopa zīmei, lai piesaistītu veiksmi un naudu

TESTS. Ko par tavu raksturu pasaka manikīra krāsa?

Atturīgs, bet interesants manikīrs biroja stilā. Divdesmit divas modernas idejas!