FOTO. Kā izrotāt māju Jaunajam gadam ar egļu zariem

28-12-2023

Kad Jaunā gada sagaidīšanas burzma aizņem vairāk laika, ir viegli par kaut ko aizmirst. Piemēram, mēs bieži atstājam telpas dekorēšanu uz pēdējiem, kā dēļ dzīvoklī svētku kārtībā tiek sakopta tikai eglīte. Taču jūs varat piešķirt Jaungada noskaņu arī bez tās. Mēs zinām, kā izrotāt māju Jaunajam gadam, izmantojot egļu un priežu zarus.

Rotāšanai var izmantot zarus no eglītēm, priedēm, kā arī balteglēm. Kompozīciju var papildināt ar citiem augiem, lentēm, lokiem un citiem dekoratīviem elementiem.

Mājas dekorēšana ar skujkoku zariem

Pušķis

Visvienkāršākais un ātrākais veids, kā izrotāt savu mājokli, ir izlikt zaru pušķi. Tam nepieciešama tikai vāze vai burka, ko var ietīt audeklā.

Vislabāk izskatīsies baltegļu pušķis. Šai šķirnei ir neparasts izskats, un to uzskata arī par vienu no izturīgākajām. Tādējādi nobilis pušķis priecēs jūs visus svētkus un pat ilgāk. Bet, ja jums ir tikai parastas egles zari, var izmantot arī tos. Pušķi var dekorēt ar mazām eglīšu rotaļlietām vai mākslīgo sniegu.

Ziemassvētku vainags

Ziemassvētku vainags ir tradicionāls mājas rotājums.

Parasti to izmanto, lai rotātu ieejas un iekšdurvis. Taču vainagu var izmantot arī sienu, mēbeļu un pat svētku galda dekorēšanai.

Tiesa, šajā gadījumā to nevajadzētu piekārt, bet gan novietot horizontāli uz galda virsmas. Vainagu var izgatavot no egļu zariem, pievienojot čiekurus, eglīšu rotaļlietas un lentes. Ziemassvētku vainagu galdam var papildus dekorēt ar svecēm.Svečturi

Svētku noskaņu uzlabos sveču turētāji, kurus varat izgatavot pašu rokām.

Visvienkāršākais veids ir pielīmēt egļu zarus uz veca stikla, pievienojot citus dekoratīvus elementus.

Turklāt sveču turētāju var pagatavot arī no vecas pudeles, kuras iekšpusē jāieliek priežu vai egļu zariņus. Vai arī, ja pudele ir izgatavota no tumša stikla, to var aplīmēt ar zariņiem. Šāds dekors izskatīsies ļoti stilīgi un neparasti.

Galda rotājumi

Papildus Ziemassvētku vainagam svētku galdam var izveidot kompozīciju no dažādiem zariem, kombinējot egles, priedes, kadiķus un eikaliptus.

Kompozīciju var veidot uz speciāla materiāla pamata, kas to noturēs, vai dekoratīvā kastē vai grozā. Lai dekoru padarītu vēl krāšņāku, to var papildināt ar nelielu virteni uz baterijām, mākslīgām ogām, sniegu un spīdumiem.Spoguļa dekors

Viens no neparastākajiem, bet ne mazāk iespaidīgiem dekora elementiem ir spoguļu dekorēšana. Pat daži pareizi piestiprināti eglītes zariņi atspoguļosies spogulī, pateicoties kam dekors iegūs apjomīgāku izskatu. Un šāds spogulis jau no paša rīta uzlabos jūsu garastāvokli.

Lustras dekorēšana

Ja jūsu mājās ir klasiska lustra, Ziemassvētku eglīšu zari to lieliski papildinās. Tie jāpiestiprina pa perimetru, izvairoties no vietām, kur atrodas spuldzītes. Papildus egļu zariem izmantojiet čiekurus, lietus, papīra sniegpārsliņas un zvaigznes. Tikai pārliecinieties, ka rotājumi nekarājas pārāk zemu un viesiem nerada neērtības.

Galda dekors

Lai Jaungada galda dekoru padarītu īpaši svinīgu, pie katra šķīvja var novietot priežu, egļu, kadiķu zariņus. Tos var sasiet nelielā pušķī, kas gulēs blakus šķīvim vai uz tā. Vai arī zarus var iespraust nelielā koka gabaliņā, kas visu vakaru stāvēs uz galda.

Šāds dekorēšanas formāts noderēs, ja jums nav iespējas uz Jaungada galda novietot lielu rotājumu.

Ziemassvētku eglīšu kompozīcijas uz plauktiem

Lai piešķirtu pareizo noskaņu visam mājoklim, varat izmantot nelielas kompozīcijas, kuru pamatā ir priežu zari. Izkārtojiet tās uz plauktiem, kumodēm un citām horizontālām virsmām. Lai panāktu vēl izteiksmīgāku efektu, pievienojiet kompozīcijai sarkanas krāsas elementus – lokus, rotaļlietas, mākslīgās ogas. Tādējādi acīs būs uz ko pieķerties jebkurā mājas daļā.

LASI ARĪ ŠOS PADOMUS!

Četri ieteikumi Ziemassvētku galda dekorēšanai, kas neprasīs lielus tēriņus

Ziemassvētku smarža mājās. Kā to radīt ar dabīgiem līdzekļiem?

Trausli un skaisti Ziemassvētku rotājumi no papīra. Foto idejas

loading...