Eņģeļa stundas NOVEMBRĪ. Brīži, kad Visums tevi uzklausīs!

17-11-2018
Ilustrācija - Pixabay

Ilustrācija – Pixabay

Tiem, kuri jau iepriekš sekojuši šiem rakstiem un vērsušies pie augstākajiem spēkiem pēc palīdzības precīzi norādītos laikos, jau pārliecinājušies, ka tas tiešām darbojas! Grūti pateikt, vai “pie vainas” ir tas, ka noteiktā laikā koncentrējam uzmanību, vai arī patiešām kādas ezoteriskas ietekmes – bet pats galvenais ir sasniegtais rezultāts.

Ezoteriķi tic, ka kārtībai mūsu grēcīgajā pasaulē seko gan galvenie, gan dežūreņģeļi – katrai dienai un stundai savs aizbildnis.

Protams, kā jebkurā “interešu apvienībā” arī te var gadīties ne tik pareizi subjekti. Reizēm ar savu palīdzību “piesienas” kritušie eņģeļi, kas izliekas “balti un pūkaini”. Lai neuzķertos uz to viltīgajiem gājieniem, neaizmirsti šad un tad ielūkoties tabulā – eņģeļi, kuri dežurē “stingri pēc saraksta”, nekad nepievils!

Screenshot_12

Vēršoties pie augstākajiem spēkiem precīzi norādītajā laikā, tu vari būt pārliecināta, ka lūgšana būs sadzirdēta. Ja tieši tajā laikā ieceres īstenošanai traucēs dažādi šķēršļi un šķietami nejauši atgadījumi, ņem vērā, ka no tās labāk atteikties: liktenis brīdina, ka neesi uz pareizā ceļa.

Nezini, vai pirmajam piezvanīt kādam cilvēkam? Pamēģini to darīt Eņģeļa stundā: ja tas tiešām vajadzīgs, izdosies sazvanīties un viss noskaidrosies. Ja ne, jautājums atrisināsies citādi.

“Eņģeļu dežūru” ilgums dažādos gadalaikos ir atšķirīgs. Ja šajā laikā ceļo, šķērsojot laika joslas, orientējies uz “momenta viduspunktu”. Piemēram, ja tabulā uzrādīts laiks no 18:25 līdz 19:15, uz laika joslu robežas šis laiks saīsināms līdz 18:40-19:00.

Kā tieši vērsties pie eņģeļa: iet uz baznīcu, skaitīt lūgšanas vai lūgt, kā mēdz sacīt, saviem vārdiem? Atrotīt piedurknes un ķerties pie darba cerībā uz eņģeļa palīdzību? Te nekādu stingru noteikumu nav: dari tā, kā liek sirds. Eņģeļi atsaucas nevis uz “iesniegumu pēc likuma burta”, bet uz lūgumu, kas nāk no sirds.

Katram iesakām atrast savu rituālu, kas palīdzēs noskaņoties uz vajadzīgā viļņa. Kādam gribēsies ieiet baznīcā un pastāvēt pie iemīļotās svētbildes, kāds cits vienatnē aizdedzinās sveci un ļausies nelielai meditācijai, iztēlojoties, ka vēlme jau īstenojusies, vēl kāds rakstīs eņģelim vēstuli un, salocījis to kā lidmašīnīti, palaidīs debesīs…

Un pēdējais jautājums: vai ticībai ir kāda nozīme? Ja tici pa īstam, tad pats lieliski saproti, ka visas reliģijas vēršas pie Vienīgā Dieva, lai kādā vārdā to nesauktu. Pat ateisms nav šķērslis, jo eņģeļi gluži kā saule palīdz visiem.

loading...