Diēta atkarībā no figūras tipa. Rezultāts – vienkārši super!

15-12-2019

kermena_forma
Jau sen sapņo notievēt, bet baidies, ka nepietiks pacietības un gribasspēka? Šodien pastāstīsim par vienkāršu diētu, kas palīdzēs pareizi šķirties no liekajiem kilogramiem!

Diēta pēc figūras tipa iedarbojas tieši uz ķermeņa problēmzonām. Nosaki savu figūras tipu, lai iegūtu ideālas formas pēc iespējas ātrāk un nesāpīgāk!

Trīsstūris
1

Šim figūras tipam raksturīgi šauri pleci, slaids viduklis un plati gurni.

Diētai šim auguma tipam jāietver vienkāršus produktus: jūras zivis, pienu vai biezpienu, tomātus, brūnos rīsus un lielu daudzumu zaļumu.

Tev jāaizmirst par makaronu izstrādājumiem, gāzētiem dzērieniem un produktiem, kas satur dzīvnieku taukus.

Aplis
2

Šis figūras tips izceļas ar apaļām formām. Sievietēm bieži ir lielas krūtis, bet viduklis diametra ziņā atbilst krūšukurvja izmēram.

Ēdienkartē jāiekļauj vairāk šķiedrvielu un svaigu augļu.

Šī figūras tipa īpašniekiem nāks par labu jūras zivis, medus un valrieksti. Pēc iespējas retāk jāēd baltmaize, dzīvnieku tauki un eļļā cepti produkti.

Taisnstūris
3

Šī figūras tipa īpašnieku siluets ir vienlaidus forma. Daiļā dzimuma pārstāvēm vidukļa rajonā nav sievišķīgu izliekumu.

Ēdienkartē jāiekļauj pēc iespējas vairāk augļu un dārzeņu.

Tāpat var un vajag ēst gaļu, bet tikai vārītu. Dienā jāapēd 100 gramus biezpiena. Jāatturas no alkohola, kafijas un kartupeļiem.

Smilšu pulkstenis
4

Šis figūras tips ir slavens kā visideālākais. Proporcionālk pleci un gurni – katras sievietes sapnis.

Ēdienkartē šim figūras tipam jāiekļauj liesa gaļa, zaļie lapu dārzeņi un dabīgas sulas. Vēlams pilnībā atteikties no baltmaizes, aizvietojot to ar sausmaizītēm. Reizi nedēļā vēlams sarīkot atslodzes dienu.

Apvērsts trīsstūris
5

Šī figūras tipa īpašnieces visbiežāk ir sportistes. Daiļā dzimuma pārstāvēm pleci ir platāki nekā gurni. Tādām meitenēm jābagātina ēdienkarte ar jūras zivīm, piena produktiem un pupām. Jāaizmirst par gāzētiem dzērieniem un kalorijām bagātiem konditorejas produktiem.

loading...