Auns – Asiņainā Mērija, Vēzis – Margarita: kurš kokteilis iemieso jūsu zodiaka zīmes garu

26-12-2023

Foto – Pixabay


Svētku sezona ir pašā plaukumā, un ir pienācis laiks noskaidrot, kāds kokteilis atbilst katras Zodiaka zīmes garam. Lasiet tālāk, lai “iepazītu” savu.

Auns – Asiņainā Mērija

Aunus piesaista ekstrēmie sporta veidi un sarkanās krāsas toņi, un parasti tos var pierunāt sākt vēlās brokastis ar ko stiprāku, tāpēc “Bloody Mary” ir viņiem piemērots kokteilis.

Vērsis – mohito

Vērša spēka krāsa ir zaļā, un šīs zīmes pārstāvjiem tīk mohito tā nokrāsas, agresīvā pagatavošanas veida un garšas dēļ.

Dvīņi – Cosmopolitan

Pār Dvīņiem valda Merkurs, komunikācijas un sabiedrisko attiecību planēta, un Cosmopolitan ir iecienīts dzēriens sarunām un muļķību apspriešanai.

Vēzis – Margarita

Margaritu izgudroja bārmenis Pančo Moraless 1942. gadā El Paso, Vēža sezonas kulminācijas laikā.

Lauva – French 75

Lauva ir Zodiaka šampanietis, šī klasiskā kokteiļa svarīgākā sastāvdaļa. Lauva valda arī pār sirdi, tāpēc tas ir vienlaikus dziļi romantisks un dziļi dramatisks. Zīmīgi, ka French 75 kļuva slavens pēc tam, kad to pasūtīja prostitūta filmā par mīlas stāstu un džinu “Kasablanka”.Jaunava – Whiskey Sour

Jaunavas mīl visu, kam ir kaut nedaudz medicīniska nozīme. Spānijas flote 16. gadsimtā sāka uzglabāt laima sulu alkoholiskajos dzērienos, lai novērstu cingu un atturētu no dumpja. Un šis citrusaugļu dzēriens kļuva par kokteiļa Whiskey Sour pamatu.

Svari – piparmētru džuleps

Svari dzīvo, lai rīkotu tematiskas ballītes, kurās viņi var likt likmes, piedzerties, uzvesties izsmalcināti un valkāt šausmīgas, dārgas cepures. Un Mint Julep būs šīs ballītes oficiālais kokteilis.Skorpions – Long Island Tea

Astotā seksa, noslēpumu un mistēriju nama valdnieki Skorpioni mīl visu, kas tiek darīts zem galda, ēnā vai ārpus likuma. Runā, ka šis kokteilis esot izgudrots alkohola aizlieguma laikā.

Strēlnieks – White Russian

Iespējams, nav tipiskāka Strēlnieku varoņa par Džefriju Lebovski, kuru atveido īsts Strēlnieks un karalis starp cilvēkiem Džefs Bridžess. Filozofisks, patiesību stāstošs, ceļojošs dīkdienis ar tieksmi uz pārmērībām, kura iecienītākais dzēriens garšo kā izkusis piena kokteilis – “White Russian”.

Mežāzis – Old Fashioned

Mežāžu dzimtu pārvalda stingrais Saturns, un tas ir sinonīms tēva enerģijai. Tādējādi šiem cilvēkiem piemīt tradicionālisma notis, kas padara Old Fashioned par piemērotu izvēli.

Ūdensvīrs – Vodka Martini

Degvīns ar Martini ir starptautisko spiegu oficiālais dzēriens, un Ūdensvīri ir tendēti uz spiegošanu.

Zivis – Mai Tai

Mai Tai, ko bieži rotā augļi un saldumi, lieliski raksturo Zivju garu. Bēgšana no realitātes siltos miega apskāvienos ir Zivju mīļākā nodarbe, un Mai Tai smaržo pēc sauļošanās losjona un garšo kā eksotiski augļi.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Kokteilis “1. janvāra rīts”. Atsvaidzinošs dzēriens pēc ballītes

Granātābolu dzēriens ar tekilu, alu un ziemas garšvielām

loading...