Attiecību horoskops. Kā veidot harmoniskas attiecības ar katru zodiaka zīmi?

16-05-2020

Katrs cilvēks citādi saprot vārdus “ideālais partneris”, turklāt astrologi skaidro, kas tas daudzējādā ziņā atkarīgs arī no viņa horoskopa zīmes!

Ielūkosimies, kādu tad otro pusīti vēlas sastapt katras zodiaka zīmes pārstāvji.

Auns
Parādi Aunam, ka esi gatava pieņemt izaicinājumus. Tieši par tādu cilvēku sapņo Auns. Auni vienmēr tiecas pēc panākumiem. Parādi Aunam, ka esi tāds pats cilvēks, un viņam ar tevi nekad nebūs garlaicīgi!

Vērsis
Ja veido attiecības ar Vērsi, kas tevi no sirds mīl, vari būt droša, ka tev ir partneris, kas palis uzticīgs un uzticams par spīti visam. Cilvēks, kuram patiešām vari uzticēties. Tev vienkārši jāparāda viņam, ka tu esi cilvēks, kas to ir pelnījis!

Dvīņi
Dvīņi ir ļoti savdabīgas būtnes. Un tāpēc tev viņus saprast nebūs viegli. Bet galu galā vienīgais, kas tev šajās attiecībās vajadzīgs, ir pacietība un sapratne. Atvēli viņiem privāto telpu un laiku, tad veidosies lieliskas attiecības!

Vēzis
Vēzis var šķist auksts un tāls, bet tā ir tikai attiecību sākumā; tiklīdz viņš uzņemas saistības, Vēzis pilnībā mainās. Viņš var burtiski “nosmacēt” ar savu mīlestību un rūpēm; un tev vajag nemitīgi atkārtot, cik ļoti viņu mīli.

Lauva
Lauvam vajadzīgas pastāvīgas izklaides un interesantas nodarbes. Tev jābūt gatavai runāt un darīt to, kas viņam šķiet interesants. Ar Lauvu bieži jādodas ceļojumos. Laiku pa laikam zvēru karalis jāpalutina. Jāparāda, ka esi gatava pārkāpt savas komforta robežas viņa dēļ, un Lauva būs tev par to pateicīgs.

Jaunava
Atslēga veiksmīgām attiecībām ar Jaunavu? Vienkārši pierādi viņai, ka esi tai pieķēries. Jaunava var izvirzīt neticami augstus standartus un prasības. Tev nav obligāti tās visas jāievēro, bet gan jāpierāda, ka tu centies.

Turpinājumu lasi nākamajā lapā!

Lasīt tālāk: 1 2
loading...